Novak Designers

Marki, które działają na skalę światową, nie mogą odstawać od wysokich standardów, jakie narzuca konkurencja.

Zanim więc przystąpiliśmy do projektowania strony Novak Designers, przeprowadziliśmy badanie dotyczące aktualnych trendów w tworzeniu witryn dla branży obuwniczej. To był jedyny sposób na stworzenie realizacji, która przebija swoim designem wszystkie pozostałe.

Szybko ustaliliśmy, że prym wiedzie estetyczne wplecenie filmu na stronie głównej. Wdrożyliśmy więc pokaz slajdów, który w tle posiada video. Dla poszczególnych kategorii przygotowaliśmy zdjęcia, które po najechaniu myszką się powiększają i zmienia się ich przezroczystość. Stawialiśmy na proste komunikaty tekstowe w cienkim obramowaniu, które świetnie pasują do nowoczesnej stylistyki.

Sklep wygląda prosto, ponieważ w tej branży zdjęcia produktów mają grać główną rolę, a nie grafika. Od strony technicznej było jednak tutaj wiele do zrobienia, ponieważ jest tutaj zainstalowany system zmieniający waluty. Było to konieczne, ponieważ serwis przygotowany jest w dwóch wersjach językowych i pozwala na zakupy klientom z różnych stron świata. Aby umożliwić wygodne dokonanie płatności, zdecydowaliśmy się na integrację z PayPalem, przy pomocy którego można wykonywać bezpieczne przelewy międzynarodowe.

Sklep jest zintegrowany z kanałami społecznościowymi, które odgrywają dziś kluczową rolę w utrzymywaniu relacji z fanami marki i pozyskiwaniem nowych klientów.

 

Responsywny design z kolei pozwala na wygodne przeglądanie strony. Użytkownik może całkowicie skupić się na wyborze produktu, bo poszczególne elementy graficzne samoczynnie dostosowują się do rozmiarów ekranu urządzenia, z którego korzysta.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.