Novum Polska

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację dla oficjalnego dystrybutora HAVENS i VetSchroederTollisan - sklep internetowy Novum Polska.

Novum Polska to nowoczesny sklep internetowy z produktami dla zwierząt. Oferuje on szeroki wybór produktów wysokiej jakości dla hodowców, ale także zapewnia innowacyjne funkcje, które podnoszą komfort zakupów online. Dzięki integracji z Google Maps, klienci mogą szybko i łatwo znaleźć sklep stacjonarny. Z kolei interaktywne dane adresowe umożliwiają kontakt ze sklepem, za pomocą jednego kliknięcia.

System aktualności pozwala klientom być na bieżąco z nowościami, promocjami i wydarzeniami w sklepie Novum Polska. Dzięki temu mogą być pewni, że nie przegapią żadnej ważnej informacji ani okazji na zakupy. Sklep online został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami RWD (Responsive Web Design), co oznacza, że jest w pełni responsywny i dostosowuje się do różnych urządzeń oraz ekranów – Klienci mogą wygodnie dokonywać zakupów zarówno na komputerach stacjonarnych, tabletach, jak i smartfonach.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i dbałości o detale, stworzyliśmy nowoczesny sklep online. Zachęcamy do zapoznania się z innymi naszymi realizacjami.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.