Oleje prosto z pola

Zator i okolice to nie tylko piękne krajobrazy i bogactwo natury, ale także przedsiębiorczość mieszkańców, którzy potrafią wykorzystać lokalne zasoby do stworzenia prężnie działających biznesów.

Jednym z nich jest gospodarstwo rolne z Polanki Wielkiej, dla którego wykonaliśmy sklep internetowy olejeprostozpola.pl. Oferta e-sklepu to przede wszystkim oleje, ziarna i makuchy, który są pozyskiwane z lokalnych upraw rzepaku, lnu i czarnuszki.

W tej realizacji opracowaliśmy zarówno stronę internetową z wykorzystaniem popularnego i funkcjonalnego systemu zarządzania treścią WordPress, jak i serwis sprzedażowy działający na łatwo konfigurowalnym silniku od WooCommerce. Takie połączenie daje nie tylko mnóstwo możliwości rozwoju w przyszłości, ale także zapewnia prostą obsługę panelu administracyjnego czy dostępność do szerokiego supportu technicznego. Szata graficzna witryny www Zator to autorski projekt, który wyróżnia się minimalistycznym podejściem oraz grafitową barwą, będącą wyrazem wysokiej jakości i profesjonalizmu. Na stronie głównej znajduje się automatyczny slajder, a kolejne sekcje to m.in. oferta, polecane produkty czy moduł bloga, który stanowi doskonałe zaplecze dla działań SEO (pozycjonowania).

Serwis został wykonany w standardzie RWD, co pozwala na komfortowe przeglądanie na urządzeniach mobilnych. Natomiast dodanie „pływającego menu” i „back to the top buttona” korzystanie wpływa na ergonomię użytkowania. Na uwagę zasługują też integracje z social media (FB/Insta), dzięki którym można szybko przejść na fanpage. To także skuteczne narzędzie marketingowe. Warto podkreślić, że witryna posiada zakładkę z intuicyjnym formularzem do zgłaszania zapytań, a dane kontaktowe są interaktywne, co docenią zwłaszcza użytkownicy urządzeń z Androidem.

Sklep internetowy Zator posiada przyjazny interfejs. Duża w tym zasługa uporządkowanego katalogu produktów wraz z kategoriami. Nie bez znaczenia jest też wyszukiwarka z technologią AJAX dająca możliwość wyszukiwania dynamicznego, znanego m.in. z Google. Wystarczy wpisać kilka znaków, by wyszukiwarka od razu wyświetliła najbardziej pasujące produkty z ich tytułami, miniaturkami i cenami. Co więcej, produkty można sortować wg takich parametrów jak cena, popularność, średnia ocena czy data dodania. Można także ustawić liczbę aktualnie wyświetlanych produktów z zakresu 8/12/18/24.

Podstrony produktów zawierają wyczerpujące opisy oraz galerię zdjęć, które można przeglądać na pełnym ekranie, przybliżać i udostępniać w social media (FB/Twitter/Pinterest) czy pobrać. Do tego wyświetla się aktualna liczba osób obserwujących dany produkt, a w dolnej części działa karuzela podobnych produktów, które mogą zainteresować użytkownika. Co ważne, na każdej podstronie jest możliwość dodania komentarza nt. produktu oraz jego oceny w skali 1-5 gwiazdek.

Proces zakupowy jest bardzo intuicyjny za sprawą opcji szybkich zakupów i edycji koszyka – wystarczy 1 klik, by od razu przejść do realizacji transakcji. Zakupów można dokonać zarówno przy użyciu wygodnego panelu klienta, rejestrując wcześniej konto, jak i bez niego. Można również skorzystać z formularza kodów rabatowych, który sprawdzi się podczas kampanii promocyjnych. Sklep posiada integrację z firmą kurierską InPost, co przekłada się na szybszą i bardziej skoordynowaną realizację wysyłki za pośrednictwem wspólnego systemu oraz sieci paczkomatów. Z kolei płatności można dokonać za pomocą tPay, czyli platformy do szybkich przelewów online. Formularze zamówienia są czytelne i logicznie uporządkowane zaś korzystanie z nich powinno być łatwe i przyjemne dla zdecydowanej większości użytkowników.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.