Olwedo Mont

Choć historia nowoczesnego spawania liczy sobie ponad 160 lat, to współcześnie żadna działalność przemysłowa i budowlana nie może obejść się bez udziału tej technologii.

Doskonale rozumie to nasz nowy klient firma Olwedo-Mount z Woźnik, która na co dzień zajmuje się produkcją konstrukcji metalowych i świadczeniem szerokiej palety usług montażowych, ale nie tylko.  Z kolei nam powierzono wykonanie nowoczesnej strony www okolice Katowic. Jak poradziliśmy sobie z tym zadaniem?

Na początku opracowaliśmy plan witryny, na który nanieśliśmy sugestie klienta podczas briefingu, a następnie wspólnie uzgodniliśmy detale. W efekcie powstała lekka i przyjazna w odbiorze strona internetowa bazująca na platformie CMS sygnowana znakiem WordPress. Oznacza to dwie rzeczy – bezproblemową obsługę administracyjną witryny oraz olbrzymie możliwości konfiguracji i rozbudowy w przyszłości. Czyli w sam raz dla rozwijającej się firmy z branży przemysłowej.

Spoglądając na szatę graficzną i stronę główną, na pierwszy plan wysuwa się szablon dostosowany do profilu działalności zleceniodawcy oraz uporządkowane rozmieszczenie poszczególnych sekcji. Poza tym, występuje jasny i przejrzysty layout wraz z dedykowanymi, interaktywnymi kafelkami ofertowymi i favikonami. Przekłada się to na zdecydowanie lepszą percepcję contentu przez użytkownika. Przechodząc do niuansów technicznych, należy zauważyć, że wykonana strona spełnia standard RWD, a więc daje możliwość wyświetlania jej na ekranie każdego urządzenia mobilnego. Co więcej, takie ułatwienia jak „back to the top button” czy „pływające menu” zapewniają intuicyjną nawigację i poprawiają funkcjonalność serwisu. Podobnie jak inne przygotowane przez Proadax witryny www okolice Katowic, także i ta w zakładce realizacji posiada moduł galerii z opcją slideshow i fullscreen, co poprawia komfort przeglądania wykonanych projektów.

Podsumowując tę realizację, należy jeszcze dodać, że nie zabrakło też przydatnej integracji strony z GoogleMaps, co ułatwia lokalizację firmy i wyznaczenie trasy dojazdu. Ponadto, w zakładce kontaktowej dodaliśmy krótki formularz kontaktowy, dzięki któremu każdy zainteresowany ofertą będzie mógł złożyć oficjalne zapytanie.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.