Ontdek Polen

Kto powiedział, że agencja interaktywna Proadax to tylko Kraków, Zator i okolice? Niestraszna jest nam współpraca z osobami i firmami działającymi na rynkach zagranicznych. Dowodem tego jest strona internetowa Ontdek Polen dla Klienta z Holandii.

Doskonale wiemy, czym rządzi się branża turystyczna. Ze względu na dużą konkurencyjność wygrywa oferta, która najbardziej zapada w pamięci odwiedzających. Dlatego każdy, kto wejdzie pod adres ontdekpolen.eu trafia na wezwanie do akcji z automatycznie odtwarzanym filmem w tle. Video to najskuteczniejsza forma zaciekawienia użytkownika. Po tym internauci trafiają na cechy wyróżniające daną firmę spośród konkurencyjnych podmiotów, aby wreszcie zapoznać się z konkretnymi propozycjami współpracy.

 

 

Nie zapomnijmy też o sekcji następnej z opiniami osób, które już skorzystały z oferty. To element budujący zaufanie do firmy.

Referencje

Firma „Proadax” dała się poznać jako rzetelny i solidny partner.
Wszystkie zadania jakie zostały zlecone firmie ”Proadax” zostały wykonane w terminie i bardzo solidnie.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi firmy ”Proadax” jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.

 

Magdalena Górka-Kornaś i Sławomir Kornaś

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.