Osada Wejsuny

Rynek domków noclegowych na Mazurach jest wyjątkowo konkurencyjny, więc każda nowa inwestycja w tej części Polski wymaga innowacyjnych pomysłów, w tym dobrego biznesplanu i nieszablonowego podejścia do tematu.

W najnowszej realizacji staraliśmy się pomóc świeżo założonej Osadzie Wejsuny swoją wiedzą i doświadczeniem. Wszystko po to, aby Osada mogła zaprezentować się w Sieci w jak najlepszy sposób – nowoczesnej i oryginalnej strony www Mazury. Co wykonaliśmy dla tego klienta?

Oczywiście funkcjonalną i szybko działającą stronę internetową, która urzeka minimalistycznym designem oraz przyciąga wzrok każdego wczasowicza, który właśnie szuka noclegu w krainie 1000 jezior. Wybór padł na szablon strony wizytówkowej, dzięki czemu można było zachować złotą proporcję między contentem a przyjazną formą graficzną. Dodatkowo, płynne działanie i intuicyjna nawigacja po zasobach witryny świetnie wpływają na wrażenia użytkownika, dając tym samym pożądany poziom UI/UX. Co więcej, zastosowanie nowoczesnego standardu RWD, umożliwiającego przeglądanie strony na smartfonie, tablecie, laptopie czy PC zwiększa jej dostępność. A jeśli dodamy do tego subtelne udogodnienia w postaci „pływającego menu” czy „back to the top button”, otrzymamy bardzo praktyczną w użytku witrynę www Mazury.

Minimalistyczna szata graficzna, jasne tło oraz mnóstwo zieleni to nawiązanie do sielskości miejsca wypoczynku oraz uczta dla oczu. Szczególnie w połączeniu z wysokiej jakości galerią foto oraz dodaniu wymownych favikon, podkreślających atuty noclegu. W dolnej części strony zdecydowano się na umieszczenie fragmentu mapy okolicy z zaznaczeniem lokalizacji Osady Wejsuny. To ciekawa i bardzo estetyczna alternatywa dla standardowej integracji z Mapami Google.

 

Dobrym rozwiązaniem jest też dodanie sekcji z przejrzystym i funkcjonalnym formularzem rezerwacyjnym, który pozwala na szybkie zgłoszenie chęci pobytu w Osadzie. W celu lepszego i bardziej profesjonalnego wizerunku w Sieci, dodano też integrację FB/Insta. To idealny sposób na zbudowanie społeczności klientów (gości) oraz świetny kanał do nawiązywania i podtrzymywania relacji, a także sprawdzona forma promowania firmy w social media. Nie można też zapomnieć o zaprojektowaniu logo Mazury, które świetnie wkomponuje się jako kluczowy element identyfikacji wizualnej dla nowo budowanej marki noclegowej.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.