Osiedle Słoneczne Zawadka

Rozwój rynku mieszkaniowego to duża szansa na rozwój dla lokalnych podwykonawców i biur nieruchomości.

Jednym z takich biur, tj. Investor Nieruchomości z Wadowic mieliśmy przyjemność współpracować w zakresie wykonania strony internetowej będącej wizytówką nowego projektu inwestycyjnego, czyli zawadkaosiedlesloneczne.pl. Co znalazło się w tej realizacji?

Biorąc pod uwagę charakter branży, należało dogłębnie przeanalizować potrzeby naszego zleceniodawcy, ale przede wszystkim to, na co zwracają uwagę potencjalni nabywcy nieruchomości. To bardzo ważna sprawa, ponieważ decyzję o zakupie domu czy mieszkania podejmuje się na wiele lat. A ta musi być dobrze przemyślana pod każdym względem. Aby ułatwić ten wybór, nasz zespół zaproponował projekt strony www Wadowice, która w pierwszej kolejności eksponowałaby korzyści płynące z zamieszkania na nowym osiedlu w Zawadce k. Wadowic. Przydatne okazało się, umiejętne operowanie słowem (język korzyści) przez naszego copywritera, który przygotował opisy dedykowane potencjalnym pod kątem potrzeb przyszłych mieszkańców osiedla.

Same treści to nie wszystko, dlatego grafika Wadowice musiała spełniać rolę kolejnego elementu, który wzbudzałby zaufanie i zachęcał do odkrywania kolejnych podstron dotyczących inwestycji. Zadaniem Graphic Designera było stworzenie wizerunku, w którym biuro nieruchomości staje się solidnym partnerem i doradcą przy wyborze optymalnego miejsca zamieszkania. Partnera, na którym można polegać. Stąd też stonowane barwy, brak drobnego druczku oraz przejrzyste sekcje, z których jasno wynika, że wszystko zostało przygotowane z myślą o potrzebach przyszłych właścicieli apartamentów. Na stronie głównej znajdują się wizualizacje nowych obiektów, jak również przykładowe aranżacje wnętrz. Do tego opis standardu technicznego oraz sekcja poświęcona atutom z użyciem dedykowanych favikon. W kolejnych zakładkach witryny użytkownik zobaczy film przedstawiający prezentację inwestycji, a także pozna szczegóły nt. rodzajów i jakości zastosowanych materiałów. Jest też zakładka „dziennik budowy” z modułem galerii zdjęć, czyli kolekcja fotografii z realizacji kolejnych etapów inwestycji.

Pod kątem technicznym opracowana strona internetowa bazuje na systemie WordPress, który doskonale sprawdza się w roli przyjaznego i łatwego w obsłudze CMS-u. Witrynę zaprojektowaliśmy w oparciu o standard RWD, co przekłada się na prawidłowe wyświetlanie contentu na dowolnym urządzeniu mobilnym. Za płynną nawigację odpowiadają „pływające menu” i „back to the top button”. Potencjalni nabywcy docenią też wdrożone integracje – LiveChat Facebook Messenger, która zapewnia szybkie nawiązanie kontaktu z biurem nieruchomości. Co ważne, integracja z social media (Facebook, Instagram, YouTube) zwiększa potencjał SEO witryny oraz skupia wokół inwestycji społeczność klientów. Z kolei zwolennicy bardziej formalnego kontaktu z pewnością skorzystają z dostępnego formularza kontaktowego oraz integracji z GoogleMaps umożliwiającej szybkie zlokalizowanie inwestycji i dojazd do niej.

Referencje

100 % profesjonalizmu.. Polecam

Grzegorz Oleksiński

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.