Opis realizacji

Praca nad stroną dla oskarzator.pl była mocno dynamiczna, niemal tak jak jazda rowerem w wyścigach kolarskich. Głównym założeniem przy tworzeniu projektu strony była promocja sklepu i serwisu rowerowego oraz pokazanie pasji właściciela do tego sportu. Charakter firmy uzyskaliśmy poprzez dodanie na stronie głównej dużego slajdera, przedstawiającego nowoczesne rowery wiodących marek na rynku. Dzięki karuzeli z logotypami partnerów strona zyskała dodatkowy dynamizm.

Zastosowanie przejrzystego menu dało poczucie ładu i porządku. Eksplorując serwis, użytkownik ma okazję zapoznać się ze sklepem, dzięki filmowi wideo oraz galerii zdjęć, których na prośbę klienta byliśmy również autorem. Właściciel sklepu to osoba aktywnie działająca na profilu socialowym sklepu, dlatego wspólnie zdecydowaliśmy, by w zakładce aktualności znalazły się facebookowe posty. Ułożone w formie kafelków stają się kolejną formą promocji sklepu. Funkcjonalność strony dodaje zaimplementowany formularz kontaktowy, dzięki któremu potencjalny klient może zadać pytanie czy umówić się do serwisu.

Współpraca z oskarzator.pl nie ograniczyła się jedynie do stworzenia serwisu, ale także materiałów reklamowych, content marketingowych oraz promocji w portalach regionalnych – wszystkie nasze działania były spójne z linią graficzną zastosowaną na stronie internetowej sklepu.

wizytówki oskar zator

Otrzymane referencje

Dawid Wiśniewski

By Dawid Wiśniewski, oskarzator.pl -

Kawał dobrej roboty! polecam.