Oskar Zator

Praca nad stroną dla oskarzator.pl była mocno dynamiczna, niemal tak jak jazda rowerem w wyścigach kolarskich. Głównym założeniem przy tworzeniu projektu strony była promocja sklepu i serwisu rowerowego oraz pokazanie pasji właściciela do tego sportu.

Charakter firmy uzyskaliśmy poprzez dodanie na stronie głównej dużego slajdera, przedstawiającego nowoczesne rowery wiodących marek na rynku. Dzięki karuzeli z logotypami partnerów strona zyskała dodatkowy dynamizm.

Zastosowanie przejrzystego menu dało poczucie ładu i porządku. Eksplorując serwis, użytkownik ma okazję zapoznać się ze sklepem, dzięki filmowi wideo oraz galerii zdjęć, których na prośbę klienta byliśmy również autorem. Właściciel sklepu to osoba aktywnie działająca na profilu socialowym sklepu, dlatego wspólnie zdecydowaliśmy, by w zakładce aktualności znalazły się facebookowe posty. Ułożone w formie kafelków stają się kolejną formą promocji sklepu. Funkcjonalność strony dodaje zaimplementowany formularz kontaktowy, dzięki któremu potencjalny klient może zadać pytanie czy umówić się do serwisu.

Współpraca z oskarzator.pl nie ograniczyła się jedynie do stworzenia serwisu, ale także materiałów reklamowych, content marketingowych oraz promocji w portalach regionalnych – wszystkie nasze działania były spójne z linią graficzną zastosowaną na stronie internetowej sklepu.

Referencje

Kawał dobrej roboty! polecam.

Dawid Wiśniewski

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.