Opis realizacji

Podczas tworzenia strony internetowej dla rzymskokatolickiej parafii Świętego Wojciecha i Jerzego w  Zatorze przyświecał nam jeden, nadrzędny cel: ułatwić wiernym stały kontakt z parafią oraz umożliwić im intuicyjne i szybkie znalezienie interesujących ich informacji.

Układ strony jest jasny, przejrzysty, kolorystycznie dostosowany do tematyki, jaką reprezentuje. Dominującymi kolorami jest biel oraz niebieski. Strona posiada również obszerną galerię zdjęć, w której znajdują się albumy zawierające dokumentację z najważniejszych wydarzeń parafialnych.

Na stronie znajdują się przydatne zakładki, z których użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej na temat parafii, zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi udzielania sakramentów i obrzędów, przeczytać o działających grupach parafialnych, a także skontaktować się z kancelarią parafialną. Zakładka „Aktualności” pozwala na systematyczne śledzenie wydarzeń odbywających się w parafii. Elementem wzbogacającym stronę parafii jest możliwość wirtualnego zwiedzania kościoła oraz obejrzenie gigapanoramy ołtarza.

Strona jest responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.