Opis realizacji

Przystępując do projektowania serwisu istotne jest, by dokładnie poznać oczekiwania klienta i dowiedzieć się, na jakich funkcjonalnościach mu najbardziej zależy. Tak właśnie było w momencie rozpoczęcia prac nad stroną Nazastawiu.pl. Głównym naszym założeniem było uruchomienie bezpiecznego i łatwego w obsłudze sklepu internetowego z wyrobami z pasieki. Postawiliśmy więc na przejrzystość graficzną, tak by użytkownik niemal od razu znalazł to, po co przyszedł. W kolejnych zakładkach bez problemu odnajdujemy oferowane przez sklep produkty z pasieki. Dodatkowa kategoryzacja jeszcze bardziej ułatwia nam dotarcie do konkretnej oferty.

Dużym atutem strony jest integracja sklepu z płatnościami Przelewy24. Dzięki temu, zyskujemy możliwość korzystania z kilkunastu kanałów płatności, w tym takich jak: przelewy natychmiastowe Pay-By-Link, bankowe przelewy elektroniczne, karty płatnicze, SMS, BLIK, czy płatności mobilne.

Miłośników miodu na pewno ucieszą także opinie zamieszczone przez zadowolonych klientów przy każdym z produktów. Każdy śmiało może podzielić się swoim zdaniem, korzystając z formularza na podstronie danego produktu. Całość oferty wzbogaca delikatna pastelowa grafika mocno nawiązująca do opakowań miodów.

Na koniec warto zwrócić uwagę na zakładkę „Blog”. Publikowane tam przez właścicieli pasieki interesujące artykuły z pewnością sprawią, że nasi pszczelarze zyskają nowych odbiorców, którzy regularnie będą odwiedzać ich stronę, a co więcej –  zlatywać się jak pszczoły do miodu, by zaopatrzyć się w kolejne wyroby z pasieki.

Otrzymane referencje

Katarzyna Kasperczyk

By Katarzyna Kasperczyk, nazastawiu.pl -

Pełen profesjonalizm – wszystko szybko, sprawnie, pięknie wykonane.

POLECAM w 100%!!!