Pasieka na Zastawiu

Przystępując do projektowania serwisu istotne jest, by dokładnie poznać oczekiwania klienta i dowiedzieć się, na jakich funkcjonalnościach mu najbardziej zależy.

Tak właśnie było w momencie rozpoczęcia prac nad stroną Nazastawiu.pl. Głównym naszym założeniem było uruchomienie bezpiecznego i łatwego w obsłudze sklepu internetowego z wyrobami z pasieki. Postawiliśmy więc na przejrzystość graficzną, tak by użytkownik niemal od razu znalazł to, po co przyszedł. W kolejnych zakładkach bez problemu odnajdujemy oferowane przez sklep produkty z pasieki. Dodatkowa kategoryzacja jeszcze bardziej ułatwia nam dotarcie do konkretnej oferty.

Dużym atutem strony jest integracja sklepu z płatnościami Przelewy24. Dzięki temu, zyskujemy możliwość korzystania z kilkunastu kanałów płatności, w tym takich jak: przelewy natychmiastowe Pay-By-Link, bankowe przelewy elektroniczne, karty płatnicze, SMS, BLIK, czy płatności mobilne.

Miłośników miodu na pewno ucieszą także opinie zamieszczone przez zadowolonych klientów przy każdym z produktów. Każdy śmiało może podzielić się swoim zdaniem, korzystając z formularza na podstronie danego produktu. Całość oferty wzbogaca delikatna pastelowa grafika mocno nawiązująca do opakowań miodów.

Na koniec warto zwrócić uwagę na zakładkę „Blog”. Publikowane tam przez właścicieli pasieki interesujące artykuły z pewnością sprawią, że nasi pszczelarze zyskają nowych odbiorców, którzy regularnie będą odwiedzać ich stronę, a co więcej –  zlatywać się jak pszczoły do miodu, by zaopatrzyć się w kolejne wyroby z pasieki.

Referencje

Pełen profesjonalizm – wszystko szybko, sprawnie, pięknie wykonane.

POLECAM w 100%!!!

Katarzyna Kasperczyk

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.