PAUL ADVIES

W maju 2007 r. Królestwo Niderlandów stało się dla Polaków jedną z tzw. ziem obiecanych dzięki otwarciu tamtejszego rynku pracy. Był to czas, kiedy tysiące rodaków ruszyły na podbój kraju tulipanów, serów i wiatraków. Jednak zaraz po tym wydarzeniu pojawiły się problemy związane z rozliczaniem podatków. Stąd też nowa realizacja – strona internetowa dla biura księgowego Paul Advies z siedzibą w regionie Limburgia. Wszystko po to, aby Polacy mogli szybko, bezpiecznie i zgodnie z prawem rozliczać swoje podatki.

Projektowanie funkcjonalnej strony www Niderlandy dla firmy zajmującej się księgowością to absolutny must have, ponieważ wszystko na takiej witrynie musi być przejrzyste i transparentne, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie, a tym samym zdobyć tak cenne w tej branży zaufanie. W związku z tym, postawiliśmy na granatowo-białą szatę graficzną, która jasno komunikuje, że Paul Advies oznacza profesjonalną i bezpieczną księgowość. Homepage składa się ze stockowej fotografii biznesowej oraz dużych, interaktywnych favikon ofertowych. Atutem witryny www Niderlandy jest WordPress oraz wdrożenie technologii RWD, która pozwala prawidłowo wyświetlać content na dowolnym urządzeniu. Z kolei „pływające menu” korzystnie wpływa na ergonomię użytkowania. Do ciekawszych atutów zaprojektowanej witryny zaliczają się pomocne integracje jak czat w aplikacji Tidio, który przyspiesza nawiązanie kontaktu oraz integracja sekcji opinii z usługą Google Moja Firma. Stanowi to stały dostęp do najnowszych ocen i wypowiedzi klientów, którzy korzystali z usług firmy. Wypowiedzi klientów można zobaczyć nie tylko na firmowym profilu Google, ale także w zakładce dedykowanej opiniom oraz na stronie głównej naszego zleceniodawcy, w formie slidera.

Użytkownicy mogą załatwić wiele spraw rozliczeniowych za pośrednictwem strony internetowej dzięki implementacji gotowych formularzy, które łatwo się wypełnia, a do całej operacji wystarczy tylko podanie adresu e-mail. Ponadto, klienci mogą dobrowolnie zostawić swojego maila w dedykowanym module ofertowym. Co więcej, tak zgromadzona baza mailingowa to dobry fundament do opracowania i wysyłki newslettera. Warto dodać, że wykonana strona internetowa posiada integrację z Facebookiem, która pozwoli zwiększyć zasięgi oraz umożliwi pozyskanie zaangażowanej społeczności klientów.

Co więcej, dodany moduł bloga to unikalna szansa na lepsze pozycjonowanie w Google oraz opcja budowy wizerunku firmy jako eksperta w dziedzinie księgowości. Niekwestionowanym atutem witryny jest tez pełna interaktywność danych teleadresowych, które pozwolą na szybszą komunikację dowolnym kanałem. Natomiast w zakładce „kontakt” umieszczono formularz kontaktowy oraz integrację z GoogleMaps.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.