Opis realizacji

W maju 2007 r. Królestwo Niderlandów stało się dla Polaków jedną z tzw. ziem obiecanych dzięki otwarciu tamtejszego rynku pracy. Był to czas, kiedy tysiące rodaków ruszyły na podbój kraju tulipanów, serów i wiatraków. Jednak zaraz po tym wydarzeniu pojawiły się problemy związane z rozliczaniem podatków. Stąd też nowa realizacja – strona internetowa dla biura księgowego Paul Advies z siedzibą w regionie Limburgia. Wszystko po to, aby Polacy mogli szybko, bezpiecznie i zgodnie z prawem rozliczać swoje podatki.

Projektowanie funkcjonalnej strony www Niderlandy dla firmy zajmującej się księgowością to absolutny must have, ponieważ wszystko na takiej witrynie musi być przejrzyste i transparentne, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie, a tym samym zdobyć tak cenne w tej branży zaufanie. W związku z tym, postawiliśmy na granatowo-białą szatę graficzną, która jasno komunikuje, że Paul Advies oznacza profesjonalną i bezpieczną księgowość. Homepage składa się ze stockowej fotografii biznesowej oraz dużych, interaktywnych favikon ofertowych. Atutem witryny www Niderlandy jest WordPress oraz wdrożenie technologii RWD, która pozwala prawidłowo wyświetlać content na dowolnym urządzeniu. Z kolei „pływające menu” korzystnie wpływa na ergonomię użytkowania. Do ciekawszych atutów zaprojektowanej witryny zaliczają się pomocne integracje jak czat w aplikacji Tidio, który przyspiesza nawiązanie kontaktu oraz integracja sekcji opinii z usługą Google Moja Firma. Stanowi to stały dostęp do najnowszych ocen i wypowiedzi klientów, którzy korzystali z usług firmy. Wypowiedzi klientów można zobaczyć nie tylko na firmowym profilu Google, ale także w zakładce dedykowanej opiniom oraz na stronie głównej naszego zleceniodawcy, w formie slidera.

Użytkownicy mogą załatwić wiele spraw rozliczeniowych za pośrednictwem strony internetowej dzięki implementacji gotowych formularzy, które łatwo się wypełnia, a do całej operacji wystarczy tylko podanie adresu e-mail. Ponadto, klienci mogą dobrowolnie zostawić swojego maila w dedykowanym module ofertowym. Co więcej, tak zgromadzona baza mailingowa to dobry fundament do opracowania i wysyłki newslettera. Warto dodać, że wykonana strona internetowa posiada integrację z Facebookiem, która pozwoli zwiększyć zasięgi oraz umożliwi pozyskanie zaangażowanej społeczności klientów.

Co więcej, dodany moduł bloga to unikalna szansa na lepsze pozycjonowanie w Google oraz opcja budowy wizerunku firmy jako eksperta w dziedzinie księgowości. Niekwestionowanym atutem witryny jest tez pełna interaktywność danych teleadresowych, które pozwolą na szybszą komunikację dowolnym kanałem. Natomiast w zakładce „kontakt” umieszczono formularz kontaktowy oraz integrację z GoogleMaps.