Jest nam niezmiernie miło zaprezentować naszą kolejną realizację - stronę internetową firmy Pawbol.

Strona internetowa Pawbol to odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących polskiej produkcji osprzętu elektrotechnicznego o najwyższej jakości. Nasz projekt wyróżnia się kilkoma kluczowymi cechami. Pierwszą z nich jest moduł wielojęzyczności, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców również spoza granic naszego kraju. Priorytetem było stworzenie strony przejrzystej, intuicyjnej w nawigacji oraz przyjaznej dla użytkownika. Ponadto wykonaliśmy 3 estetyczne i funkcjonalne projekty graficzne, które doskonale odzwierciedlają specyfikę firmy Pawbol. Tutaj warto wspomnieć, że stworzyliśmy projekt graficzny nie tylko strony głównej, ale także 2 podstron.

Na stronie znajdują się szczegółowe informacje o produktach, usługach, oraz możliwość zgłoszenia rozbieżności w dostawie za pomocą prostego w obsłudze i przejrzystego formularza. Zadbaliśmy również o migrację istniejących aktualności, certyfikatów oraz pozycji z bazy EPREL, tworząc innowacyjny system certyfikatów, który umożliwia łatwe zarządzanie treściami.

Strona jest w pełni responsywna (standard RWD), co oznacza, że można ją wygodnie przeglądać na każdym urządzeniu. Interaktywna mapa w zakładce „Kontakt” pozwala na szybkie znalezienie odpowiednich kontaktów w danym regionie, co usprawnia proces komunikacji

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.