Perfect Clean

Nasza kolejna realizacja dotyczyła stworzenia wizytówki dla firmy Perfect Clean zajmującej się profesjonalnymi usługami sprzątającymi.

Dzięki podzieleniu strony głównej na dwie części uzyskaliśmy bardzo przejrzysty układ.

Wyróżnione przez nas cztery kategorie umożliwiają klientom znalezienie najważniejszych informacji takich, jak kontakt telefoniczny lub mailowy. Przez odpowiednie dobranie profesjonalnej grafiki oraz kolorów stworzyliśmy wizytówkę, która przyciąga uwagę osób odwiedzających.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobra strona internetowa umożliwia pozyskiwanie nowych klientów. Dlatego dodatkowo zdecydowaliśmy się umieszczenie mapy Google, która z łatwością pomoże trafić pod wybrany adres firmy.

Zawsze staramy się, aby klienci nie byli przytłoczeni nadmiarem informacji lub ilością zdjęć, dlatego wystarczy, że osoba zainteresowana usługą kliknie jedną z sześciu kategorii, a dowie się na czym dokładnie polega wybrana oferta, do kogo jest skierowana oraz co wchodzi w jej skład.

Ta strona wizytówka pokazuje profesjonalny charakter firmy i zachęca do skorzystania z jej usług.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.