PF Zator

Nowoczesne usługi ubezpieczeniowe, logistyczne i poligraficzne to wyróżniki każdej rozwiniętej gospodarki, gdzie liczy się czas, jakość i zadowolenie klienta.

W Dolinie Karpia również nie brakuje takich firm, a jedna z nich to PF Zator, opierająca swoją działalność na szeroko pojętych ubezpieczeniach. Co ciekawe, podmiot ten jest stałym klientem agencji Proadax, po raz kolejny zwracając się z zapotrzebowaniem na opracowanie serwisu www Zator.

W realizacji skupiliśmy się na stworzeniu strony internetowej, która integruje kilka rodzajów usług: wspomniane ubezpieczenia, usługi kurierskie, ksero i wyrób pieczątek. Było to wyzwanie, gdyż wszystko musiało zostać dokładnie zaplanowane i dobrze przemyślane, aby każda sekcja serwisu działała szybko i niezawodnie, oferując usługobiorcom najwyższą jakość połączoną z dobrym UX/UI.

Witryna została zaprojektowana wg nowoczesnego standardu RWD, dzięki czemu można ją oglądać na dowolnym ekranie urządzenia mobilnego. Skrolowanie i powrót do home page’a jest ułatwiony za pomocą „back to the top button”, a „pływające menu” zapewnia stały dostęp do kluczowych sekcji. Stronę główną wypełnia przyjemna i wzbudzająca zaufanie grafika oraz stonowany (layout). Intuicyjna nawigacja z zapadającymi w w pamięć obrazkami pozwala szybko dotrzeć do konkretnego działu z usługami bądź zajrzeć do bloga, który stanowi solidne zaplecze SEO, podnosząc pozycję serwisu w wyszukiwarce.

Na uwagę zasługuje sekcja „Strefa Klienta”, którą wzbogacono zestawem funkcjonalnych formularzy kontaktowych z wnioskami, umożliwiając tym samym szybkie załatwienie sprawy potencjalnym i aktualnym klientom. Dodano też karuzele, dynamicznie prezentujące logotypy marek oferowanych ubezpieczeń i firm kurierskich.

 

Duży nacisk położono na kanały komunikacji elektronicznej „real-time”, wdrażając integrację LiveChat FB Messenger, WhatsApp i implementując integrację z FB. Tradycyjnie wdrożono też integrację z Google Maps, która ułatwia lokalizację siedziby i dojazd. W efekcie cały serwis internetowy Zator prezentuje się estetycznie oraz przyciąga uwagę grupy docelowej. Podsumowując, potrzeby zleceniodawcy zostały w pełni zrealizowane.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.