Piekarnictwo Suślik

Piekarnia Suślik to renomowana i ciesząca się uznaniem piekarnia z bogatą tradycją, dla której wykonaliśmy naszą ostatnią realizację w postaci łatwej, prostej stronki wizytówkowej pokazującej ofertę.

Przy realizacji projektu postawiliśmy na nowoczesny design oraz przejrzystość treści. Celem było stworzenie witryny, która w sposób łatwy i intuicyjny pozwoli na odnalezienie poszukiwanych informacji i produktów. Strona oparta na technologii RWD pozwala na łatwe zapoznanie się z ofertą firmy podczas korzystania z różnych urządzeń – komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon – układ strony automatycznie dopasowuje się do ekranu, na którym jest ona przeglądana. Korzystanie z serwisu uatrakcyjnia pływające menu, które podąża za jego użytkownikiem, usprawniający nawigację na stronie back to the top button oraz moduł galerii. Przy projektowaniu strony skupiliśmy się na kilku elementach kluczowych dla branży piekarskiej. Na pierwszy plan postawiliśmy prezentację produktów, dlatego na stronie znajduje się obszerna galeria zdjęć, która wzbudzi apetyt nawet najwybredniejszych smakoszy.

Nie zapomnieliśmy również o przyjaznym interfejsie dla użytkowników. Zastosowaliśmy czytelne i łatwe do zrozumienia kategorie produktów oraz menu nawigacyjne. Z kolei w zakładce „kontakt” umieściliśmy interaktywne dane teleadresowe. Dzięki nim potencjalni Klienci firmy mogą bez problemu skontaktować się z Piekarnią, wykonując połączenie telefoniczne lub pisząc wiadomość e-mail. Co więcej, integracja z GoogleMaps, pozwala na łatwe znalezienie siedziby firmy oraz skorzystanie ze wskazówek dotyczących dojazdu.

Podsumowując, realizacja projektu strony internetowej piekarnictwosuslik.pl była dla nas wielkim wyzwaniem, ale również satysfakcjonującym doświadczeniem. Postawiliśmy na nowoczesność i funkcjonalność, co pozwoliło na stworzenie witryny, która sprosta oczekiwaniom klientów i wpisze się w nowoczesne standardy dla firm z branży piekarskiej.

Referencje

Polecam
Mega fajna współpraca
Szyba realizacja. Szyba realizacja. Bardzo ładne, przejrzyste i sensowne projekty.
I to, co najważniejsze dla mnie: trafione podpowiedzi co do projektu, strony, karty Menu itd…;) Ja jestem osobą, która nie ogarnia stron społecznościowych w ogóle. A od Pani Agnieszki dostałam tyle fajnych podpowiedzi.
Dziękuję;)

Piekarnictwo Suślik

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.