Pit Zerowy

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność stworzyć stronę internetową Pit Zerowy ukierunkowaną na szybki i wygodny sposób nawiązywania kontaktu z firmą.

Projekt graficzny strony głównej zaprojektowaliśmy z naciskiem na przejrzystość i estetykę. Wykorzystaliśmy wysokiej jakości zdjęcia oraz spójną paletę kolorów. Łatwo dostępne przyciski nawigacyjne zapewniają intuicyjne poruszanie się po stronie. Strona główna zawiera kluczowe informacje o działalności Pit Zerowy oraz przyciski CTA (Call to Action), które zachęcają do dalszej interakcji.

Integralną częścią strony są formularze kontaktowe, które zaprojektowaliśmy tak, aby były proste i szybkie w użyciu. Służą one zarówno do zebrania wstępnych danych od klienta, potrzebnych do wyceny usługi, jak i do zamówienia rozmowy telefonicznej w celu uzgodnienia dalszych szczegółów.

 

Uwzględniliśmy także interaktywne dane adresowe, które pozwalają na szybkie zainicjowanie rozmowy telefonicznej lub wysłanie maila z poziomu preferowanej aplikacji. Dzięki temu rozwiązaniu komunikacja z firmą jest znacznie łatwiejsza i szybsza.

Innym ważnym elementem realizacji strony www jest integracja z Google Maps. Zamieszczona przez nas interaktywna mapa, pokazuje dokładną siedzibę firmy, pozwala na zaplanowanie trasy i ułatwia dojazd do biura.

Jeśli potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej, wykonanej w technologii RWD (Responsive Web Design) – przyjaznej urządzeniom mobilnym i bazującej na systemie WordPress, skontaktuj się z nami. Stworzymy profesjonalny i łatwy w obsłudze serwis internetowy na miarę Twoich potrzeb.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.