Opis realizacji

Podczas wykonania tej realizacji ekipa Proadax stanęła przed naprawdę wymagającym zadaniem. Branża beauty rządzi się całkowicie innymi prawami niż pozostałe – strona internetowa Ciechanów po prostu musi być dopracowana w każdym calu. Innymi słowy, powinna budzić zaufanie i być wyrazem profesjonalizmu. W końcu potencjalna klientka będzie zezwalać na ingerencję w jej urodę, a przecież ta jest na wagę złota. Nieprawdaż drogie panie? Dlatego projektując serwis dla salonu Poczuj Euforię z Ciechanowa, postawiliśmy na wyszukany design, schludną grafikę i maksymalną przejrzystość.

Pierwsza faza projektu polegała na wykonaniu bazy graficznej, którą wykorzystaliśmy jako stałe tło i pojedyncze ujęcia w celu prezentacji głównych atutów salonu. Wysoka jakość była tutaj priorytetem, ponieważ gabinet to ostoja piękna pod każdym względem.

Część webowa to prosta strona wizytówkowa, utrzymana w stylu black & white, która nie obciąża zdolności percepcyjnych i jest miła dla oczu za sprawą czytelnych nagłówków oraz intuicyjnego rozlokowania contentu. UX można uznać za wzorowe. Główną częścią serwisu jest moduł rezerwacji online – dzięki niemu klientki mogą umówić się na zabieg przez internet. A wszystko przy wykorzystaniu krótkiego i łatwego w uzupełnieniu formularza.

Strony internetowe Ciechanów wymagają optymalizacji (SEO), dlatego zamieściliśmy zakładkę z blogiem, który nie tylko przekazuje klientkom cenne porady, ale także wpływa pozytywnie na pozycjonowanie witryny. Serwis został opracowany w oparciu o nowoczesne standardy Responsive Web Design, co znacznie ułatwia przeglądanie na urządzeniach mobilnych.

Marketing szeptany to nieodłączny element każdego salonu kosmetycznego, skupiającego unikalną społeczność. W związku z tym, integracja strony z social media (FB, Insta) to idealny krok, by zwiększyć zasięgi i pozyskać nowe klientki. Z kolei implementacja FB Messengera znacznie przyspieszy komunikację. W zakładce kontaktowej dodaliśmy, ułatwiające lokalizację, interaktywne Mapy Google.