Poczuj Euforie

Podczas wykonania tej realizacji ekipa Proadax stanęła przed naprawdę wymagającym zadaniem. Branża beauty rządzi się całkowicie innymi prawami niż pozostałe – strona internetowa Ciechanów po prostu musi być dopracowana w każdym calu.

Innymi słowy, powinna budzić zaufanie i być wyrazem profesjonalizmu. W końcu potencjalna klientka będzie zezwalać na ingerencję w jej urodę, a przecież ta jest na wagę złota. Nieprawdaż drogie panie? Dlatego projektując serwis dla salonu Poczuj Euforię z Ciechanowa, postawiliśmy na wyszukany design, schludną grafikę i maksymalną przejrzystość.

Pierwsza faza projektu polegała na wykonaniu bazy graficznej, którą wykorzystaliśmy jako stałe tło i pojedyncze ujęcia w celu prezentacji głównych atutów salonu. Wysoka jakość była tutaj priorytetem, ponieważ gabinet to ostoja piękna pod każdym względem.

Część webowa to prosta strona wizytówkowa, utrzymana w stylu black & white, która nie obciąża zdolności percepcyjnych i jest miła dla oczu za sprawą czytelnych nagłówków oraz intuicyjnego rozlokowania contentu. UX można uznać za wzorowe. Główną częścią serwisu jest moduł rezerwacji online – dzięki niemu klientki mogą umówić się na zabieg przez internet. A wszystko przy wykorzystaniu krótkiego i łatwego w uzupełnieniu formularza.

Strony internetowe Ciechanów wymagają optymalizacji (SEO), dlatego zamieściliśmy zakładkę z blogiem, który nie tylko przekazuje klientkom cenne porady, ale także wpływa pozytywnie na pozycjonowanie witryny. Serwis został opracowany w oparciu o nowoczesne standardy Responsive Web Design, co znacznie ułatwia przeglądanie na urządzeniach mobilnych.

Marketing szeptany to nieodłączny element każdego salonu kosmetycznego, skupiającego unikalną społeczność. W związku z tym, integracja strony z social media (FB, Insta) to idealny krok, by zwiększyć zasięgi i pozyskać nowe klientki. Z kolei implementacja FB Messengera znacznie przyspieszy komunikację. W zakładce kontaktowej dodaliśmy, ułatwiające lokalizację, interaktywne Mapy Google.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.