Opis realizacji

Połączony system polskimarket.sk i polskymarket.eu to bardzo rozbudowany projekt, w którego realizacje włożyliśmy sporo energii. Chcieliśmy stworzyć niezawodne narzędzie, które zaspokoi wszystkie potrzeby użytkowników, a jednocześnie będzie wygodne w obsłudze dla administratora. Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że… udało się!

Serwisy cechuję się identycznymi funkcjonalnościami, z tym że pierwszy z nich przeznaczony jest na rynek słowacki, a drugi ma zasięg globalny. Ideą projektu jest promocja polskich firm na rynku słowackim.

Aby zapewnić komfortowy nadzór nad obiema stronami, połączyliśmy je techniką Multisite. Przygotowaliśmy też indywidualny panel administracyjny spersonalizowany z myślą o potrzebach naszego Klienta. Dzięki temu ma on szybki dostęp do funkcji, które są dla niego najważniejsze.

Serwis bazowy oferuje darmową rejestrację, drugi z kolei posiada różne pakiety promocyjne i reklamowe trwające przez konkretny okres czasu. System automatycznie wysyła powiadomienia mailowe informujące o wygasającym pakiecie. Użytkownik zarządza swoją wizytówką z poziomu przejrzystego panelu.