Pony Express

Czy strona internetowa Piaseczno może być jednocześnie wyjątkowo prosta i czytelna, a przy tym pełna praktycznych informacji, porad, zjawiskowych fotografii oraz z zachowaniem najwyższych technologicznych standardów?

Okazuje się, że jest to możliwe, a dobrym przykładem niech będzie realizacja witryny dla Szkoły Jazdy Konnej dla Dzieci „Pony Express” z Wólki Pęcherskiej k. Piaseczna, która galopem wdarła się do sieci z pomocą ekspertów z Proadax i nie zamierza odpuszczać konkurencji.

Głównym atutem opracowanej strony internetowej było uproszczenie homepage’a w taki sposób, by użytkownik nie miał problemów z dotarciem do najważniejszych informacji nt. szkoły, oferty i wartości, którymi się kieruje. Rozwiązaniem okazała się lekka i przyjazna odwiedzającemu 6-zakładkowa strona wizytówkowa. To bardzo dobry pomysł, by doświadczenie użytkownika (UX) było jak najlepsze, a zarazem zachęcające do skorzystania z usług szkoły. Witryna w formie wizytówki umożliwia szybką i skuteczną prezentację firmy, oferty oraz aktywności uzupełniających – hodowli, poszczególnych koni i pensjonacie dla tychże. Inną zaletą takiego rozwiązania jest bardzo łatwa obsługa administracyjna witryny, z którą poradzi sobie każdy.

Niekwestionowaną zaletą wizytówki  Piaseczno jest dodanie szeregu fotografii wysokiej jakości zarówno w formie slajdera, jak i dużych, przewijanych sekcji layoutu, które sprawiają, że klient wręcz „kupuje oczami”. Uzyskany efekt jest zjawiskowy, przez co odwiedzający zostaje „zaktowiczony” przy stronie na dłużej.

Dużym udogodnieniem dla przeglądającego witrynę jest zastosowanie technologii Full Responsive Web Design (RWD), dzięki której strona dopasowuje się do dowolnego ekranu: laptopa, tabletu, smartfona czy poczciwego PC.

Każdy adept jazdy konnej będzie mógł na bieżąco śledzić poczynania szkoły i hodowli poprzez integrację witryny www Piaseczno z social media typu Facebook i Instagram. Natomiast zamieszczenie Mapy Google w zakładce kontaktowej sprawi, że potencjalny klient bez problemu odnajdzie obiekt naszego zleceniodawcy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.