Poradnia CMed Warszawa

Obecnie pojęcie pandemii jest odmieniane przez wszystkie przypadki, ale obok przeciążonych SOR-ów, również pomoc psychologiczna okazała się być kwestią niezwykle ważną. Mowa tu przede wszystkim o dzieciach i nastolatkach, którzy bardzo mocno odczuwają skutki izolacji i ograniczonego kontaktu społecznego z rówieśnikami. Dlatego też nasza nowa realizacja obejmowała wykonanie serwisu internetowego dla Przychodni CMed z Warszawy, która świadczy opiekę psychologiczną i psychoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży.

Ludzka psyche to bardzo delikatna sfera, więc taki proces jak projektowanie stron internetowych Warszawa wymagał specjalnego podejścia, aby gotowa witryna: po pierwsze, wzbudzała zaufanie pacjentów i opiekunów, a po drugie, była niezwykle łatwa w obsłudze dla osób potrzebujących pomocy. W związku z tym zastosowano nowoczesną technologię z zakresu web designu, opierającą się o standard RWD. W efekcie pomocne treści będą dopasowane do wyświetlacza dowolnego urządzenia mobilnego, tj. smartfona, tabletu czy laptopa. Co więcej, przewijanie witryny ułatwia implementacja praktycznego „back to the top buttona” oraz „pływającego menu”. Zatem nawigacja jest prosta, szybka i intuicyjna, co w przekłada się na optymalny poziom UI/UX.

Pozytywny wpływ na odbiór i percepcję serwisu z wpływa dobranie delikatnej i uspokajającej oprawy szaty graficznej w postaci stonowanych, neutralnych kolorów oraz dobrze kojarzących się fotografii. Na stronie głównej umieszczono wymowną grafikę oraz krótki opis profilu działalności placówki. Warto też zwrócić uwagę na logicznie uporządkowany interfejs oraz przejrzystość dostępnych treści, które zdecydowanie podkreślają sferę wizualną strony www Warszawa.

 

Umawianie wizyt w poradni zostało udostępnione także w formie online, a wszystko dzięki modułowi rezerwacyjnemu zawierającemu łatwy do wypełnienia formularz. Ciekawym rozwiązaniem są też designerskie favikony, które podkreślają ważne treści zawarte w serwisie jak np. dane teleadresowe. W serwisie nie brak także praktycznych integracji z Google Maps, które ułatwiają zlokalizowanie każdej filii poradni.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.