PQ-FMEA

Budowa zaawansowanych technologicznie serwisów internetowych to nie tylko chleb powszedni ekipy Proadax, ale także pasja i nowe możliwości rozwoju.

Nowoczesna strona internetowa Wrocław, którą stworzyliśmy dla GRETOM Consulting, to już druga realizacja na rzecz tej firmy. Tym razem otrzymaliśmy misję opracowania eksperckiej witryny informacyjno-sprzedażowej. Przedsiębiorstwo działa w branży przemysłowej oraz dostarcza szereg metod wspomagających zarządzanie jakością (FMEA), w formie specjalistycznego oprogramowania. W konsekwencji stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem, ponieważ w tym sektorze liczy się czas, skuteczność i, nomen omen, wysoka jakość wykonania.

Szablon serwisu to rozbudowana strona wizytówkowa Wrocław, która wyróżnia się uspokajającym layoutem, bazując na bieli i odcieniach niebieskiego. Logiczne uporządkowanie zakładek i kryjącego się w nich contentu pozwala użytkownikowi na sprawną nawigację. Stronę wzbogaciliśmy także o moduł angielskiej wersji językowej. Zastosowanie standardu RWD (Responsive Web Design) zapewnia bezproblemowe uruchomienie witryny na urządzeniach mobilnych.

Głównym celem serwisu jest sprzedaż oprogramowania w trybie online – klient pobiera produkt na dysk swojego urządzenia poprzez e-sklep lub korzysta z systemu pobierania programu w wersji demo. Co więcej, wdrożyliśmy możliwość przydzielenia unikalnej licencji dla pobieranego programu z poziomu systemu. W efekcie cała operacja zostaje zabezpieczona i nie naraża na straty. Ponadto, opcja monitorowania pobieranego programu znacząco poprawia ergonomię od strony klienta.

Zaletą wykonanego systemu jest opcja wysyłki automatycznych wiadomości e-mail do użytkowników, którzy zamówili oprogramowanie i chcieliby otrzymywać przydatne informacje dot. nowych rozwiązań i ofert.

Interakcja z klientem to podstawa e-marketingu, dlatego strona zyskała integrację z kanałami mediów społecznościowych, tj. Facebook, YouTube, LinkedIn. Z kolei błyskawiczną komunikację w formie czatu zapewnia platforma Tidio.

Referencje

Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie i chęć spełniania wymagań (często zmiennych) klienta, to tylko niektóre z pozytywnych cech firmy PROADAX. Stworzona strona w pełni spełniła nasze oczekiwania, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy firmę PROADAX jako rzetelnego partnera biznesowego.

Katarzyna Karmelita

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.