Opis realizacji

PQ-FMEA dostarcza nowoczesne rozwiązania w zakresie oprogramowania do przygotowywania analiz i zarządzania dokumentacją. Klient zamówił u nas stronę, która ma być przyjemna dla oka, a jednocześnie zawierać kilka specjalnych funkcjonalności, dzięki którym firma może prowadzić sprzedaż swojego produktu przez internet.

Zacznijmy od elementów standardowych, które instalujemy w większości naszych realizacji. Będzie to na dynamiczny slider witający nowych użytkowników, moduł automatycznie zaciągający ostatnie informacje z bloga, minimalistyczny przycisk CTA wzywający do pobrania demo, a także automatyczna karuzela klientów z możliwością manualnego przewijania. Każda sekcja została dostosowana pod kątem wizualnym do czystego designu.

Czas na wyższy poziom wtajemniczenia, czyli funkcje specjalne strony www. Zacznijmy od wielojęzyczności. Strona jest dostępna w wersji anglojęzycznej i polskojęzycznej, a wszystkie tłumaczenia są dostępne również na urządzeniach mobilnych za sprawą pełnej responsywności. Oprócz tego przeprowadziliśmy integrację systemu sprzedażowego z wysyłką produktów wirtualnych. Wykorzystaliśmy przy tym rozbudowane formularze, które pozwalają za sprawą czytelnych poleceń poprowadzić użytkownika od etapu „Pobierz demo” do zrealizowania zamówienia przez założenie konta i uzupełnienie niezbędnych danych osobowych. Funkcję informacyjną strony podkreśla system animowanej książki, zakładka do osadzania multimediów oraz system pomocy FAQ.

Otrzymane referencje

[al_fb_reviews background_color=”#f9f7fa” title_text_color=”#8f0784″ title_font_size=”24px” rating_color=”#d151b5″ text_color=”#7e7984″ font_size=”16px” avatar_border_radius=”50%” enable_border=”yes” border_color=”#ab079d” border_size=”3px” align=”center” override_padding=”no” override_margin=”no” target=”_blank” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”reviews-custom” enable_microdata=”yes” microdata_product_name=”pq-fmea.pl”][al_fb_review name=”Katarzyna Karmelita” avatar=”https://proadax.pl/wp-content/uploads/2017/03/pq-fmea.jpg” company=”pq-fmea.pl” link=”http://pq-fmea.pl” rating=”5.0″]

Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie i chęć spełniania wymagań (często zmiennych) klienta, to tylko niektóre z pozytywnych cech firmy PROADAX. Stworzona strona w pełni spełniła nasze oczekiwania, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy firmę PROADAX jako rzetelnego partnera biznesowego.

[/al_fb_review][/al_fb_reviews]