ProDorole

Niedawno zakończyliśmy prace nad nowoczesną stroną internetową dla lekarza i właściciela serwisu prodolore.pl

Nasz klient, na co dzień pomagający pacjentom w Białymstoku i Warszawie, pragnął, aby jego witryna w pełni oddawała tym, czym się zajmuje: leczeniem bólu.

Branża medyczna rządzi się nieco innymi prawami niż typowy biznes, szczególnie w zakresie wizerunku i zakresie możliwości reklamy/promocji. Dlatego nasza agencja interaktywna została poproszona o przygotowanie czytelnej i pozytywnie nastrajającej witryny internetowej, która zachęcałaby do skorzystania z usług i porad lekarskich. Aby spełnić te oczekiwania, położyliśmy duży nacisk na opracowanie unikalnej grafiki oraz przyjaznego interfejsu z zachowaniem dobrych praktyk UI/UX. W efekcie na stronie głównej użytkownicy znajdą jasne tło, fotografie związane ze specjalizacją lekarza oraz stonowane grafiki bazujące na odcieniach zieleni i niebieskiego, które wzbudzają zaufanie. Nie zabrakło też dedykowanych favikon i przycisków funkcyjnych. Homepage zawiera najważniejsze informacje o profilu działalności oraz integrację z portalem znanylekarz.pl, co wpływa korzystnie na wiarygodność specjalisty w oczach potencjalnych pacjentów. Jest też sekcja z krótkim biogramem lekarza oraz niezbędne i interaktywne dane kontaktowe znajdujące się w dedykowanej zakładce.

Pod względem technicznym tworzenie strony www dla naszego klienta to zastosowanie popularnej platformy do zarządzania treścią (CMS) jaką jest WordPress. Dzięki temu, serwis nie tylko pozwala na szeroki zakres konfiguracji, ale także jest bardzo łatwy w administrowaniu, nawet przez laika. Co więcej, wykonaną stronę internetową można w przyszłości rozbudować o nowe funkcjonalności, moduły lub wtyczki w zależności od tego, w jakim kierunku będzie rozwijała się praktyka lekarska naszego klienta.

Ponadto, należy wspomnieć o wdrożeniu standardu Responsive Web Design, który pozwala na bezproblemowe przeglądanie serwisu na ekranie dowolnego urządzenia mobilnego. Za dobrą nawigację i ergonomię użytkowania odpowiadają m.in. „back to the top button” oraz „pływające menu”, dzięki czemu przeglądanie strony jest płynne i intuicyjne. Nie bez znaczenia jest także wdrożenie modułu bloga – elementu, który przy zachowaniu systematycznej publikacji wartościowych wpisów ułatwia rozwój contentu witryny www. A to przekłada się na możliwości pozycjonowania (SEO) w wyszukiwarce Google. Blog pomaga także wzmocnić wizerunek lekarza jako eksperta w zakresie swojej specjalizacji.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.