Opis realizacji

Firma Proqual to przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od 2007 roku. Specjalizuje się w usługach szkoleniowych, konsultacjach, warsztatach oraz różnego rodzaju programach wspierających. Firma dzięki długoletniej działalności zdobyła ogromne doświadczenia, a także z wielkim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem spełnia swoje zadania. Ofertę firmy można znaleźć na witrynie promującej przedsiębiorstwo.

Strona internetowa wykonana jest w atrakcyjnym i przystępnym formacie. Główna odsłona to strona Onepage, która nie zawiera żadnych zakładek, a umieszczone informacje są widoczne, praktyczne, a także łatwe do odnalezienia. Cały serwis firmy zaprojektowany jest systemem zakładkowym, który pozwala w uporządkowany sposób odczytać pożądane informacje.

Firma proponuje bogato rozwiniętą ofertę szkoleń i warsztatów. System szkoleń, które przeprowadza Proqual, prowadzony jest metodą otwartą oraz dostarczają konkretną wiedzę na dany temat. Uczestnicy szkoleń dostają obszerne i wyczerpujące materiały, a także możliwość wymiany doświadczeń oraz wiedzy ze specjalistami. System zamknięty, który także znajduje się w ofercie daje możliwość prowadzenia spotkania popartego konkretnymi przykładami, dedykowanymi konkretnej grupie. Proponowane szkolenia obejmują wiedzę z różnego rodzaju tematyki i wielu działów gospodarki, dlatego uczestnicy mogą spotkać się z ciekawymi oraz bogatymi w wiadomości i umiejętności osobowościami.

Aby dokładnie zapoznać się z ofertą proponowaną przez firmę wystarczy prześledzić bogato i przystępnie przygotowane treści witrynowe. Zainteresowani mają możliwość uzupełnienia formularza kontaktowego lub pozostawienia swoich danych w celu kontaktu przedstawicieli przedsiębiorstwa. Przycisk oddzwonimy  daje możliwość kontaktu specjalistów z zainteresowanymi, a także stwarza możliwość bezpośredniej relacji między uczestnikami, a organizatorami przedsięwzięć.

Otrzymane referencje

Katarzyna Karmelita

By Katarzyna Karmelita, proqual.pl -

Po wielu nieprzyjemnych doświadczeniach przy tworzeniu serwisów www, nie sądziłem, że trafię kiedyś na firmę, która “czyta w myślach”. Praca z Proadax to sama przyjemność, a co najważniejsze, ciężko nie być zadowolonym z rezultatów ich pracy. Zrobiliśmy razem dwa serwisy, zaczynamy trzeci i zapewne nie będzie to koniec naszej współpracy. Szczerze polecam.