Proqual

Firma Proqual to przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od 2007 roku. Specjalizuje się w usługach szkoleniowych, konsultacjach, warsztatach oraz różnego rodzaju programach wspierających.

Firma dzięki długoletniej działalności zdobyła ogromne doświadczenia, a także z wielkim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem spełnia swoje zadania. Ofertę firmy można znaleźć na witrynie promującej przedsiębiorstwo.

Strona internetowa wykonana jest w atrakcyjnym i przystępnym formacie. Główna odsłona to strona Onepage, która nie zawiera żadnych zakładek, a umieszczone informacje są widoczne, praktyczne, a także łatwe do odnalezienia. Cały serwis firmy zaprojektowany jest systemem zakładkowym, który pozwala w uporządkowany sposób odczytać pożądane informacje.

Firma proponuje bogato rozwiniętą ofertę szkoleń i warsztatów. System szkoleń, które przeprowadza Proqual, prowadzony jest metodą otwartą oraz dostarczają konkretną wiedzę na dany temat. Uczestnicy szkoleń dostają obszerne i wyczerpujące materiały, a także możliwość wymiany doświadczeń oraz wiedzy ze specjalistami. System zamknięty, który także znajduje się w ofercie daje możliwość prowadzenia spotkania popartego konkretnymi przykładami, dedykowanymi konkretnej grupie. Proponowane szkolenia obejmują wiedzę z różnego rodzaju tematyki i wielu działów gospodarki, dlatego uczestnicy mogą spotkać się z ciekawymi oraz bogatymi w wiadomości i umiejętności osobowościami.

 

Aby dokładnie zapoznać się z ofertą proponowaną przez firmę wystarczy prześledzić bogato i przystępnie przygotowane treści witrynowe. Zainteresowani mają możliwość uzupełnienia formularza kontaktowego lub pozostawienia swoich danych w celu kontaktu przedstawicieli przedsiębiorstwa. Przycisk oddzwonimy daje możliwość kontaktu specjalistów z zainteresowanymi, a także stwarza możliwość bezpośredniej relacji między uczestnikami, a organizatorami przedsięwzięć.

 

Referencje

Po wielu nieprzyjemnych doświadczeniach przy tworzeniu serwisów www, nie sądziłem, że trafię kiedyś na firmę, która „czyta w myślach”. Praca z Proadax to sama przyjemność, a co najważniejsze, ciężko nie być zadowolonym z rezultatów ich pracy. Zrobiliśmy razem dwa serwisy, zaczynamy trzeci i zapewne nie będzie to koniec naszej współpracy. Szczerze polecam.

Katarzyna Karmelita

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.