Przedszkola Andrychów

Rok szkolny 2020-2021 zapisał się na kartach historii całego świata jako okres nauki zdalnej. To oczywiście nowość oraz szereg wyzwań, z którymi musiały się zmierzyć placówki oświatowe niemal we wszystkich krajach naszego globu. Dlatego też przygotowaliśmy coś dla andrychowskich przedszkolaków, ich rodziców i pedagogów, a mianowicie pakiet 5 nowoczesnych stron internetowych dla 5 gminnych przedszkoli.

 

Warto podkreślić, że tworzenie stron www Andrychów dla przedszkoli to swego rodzaju misja, która nakazuje skupić się na potrzebach bardzo wymagającego klienta, tj. rodzica i jego skarbu, czyli – dziecka. W związku z tym, głównym zadaniem było opracowanie serwisu na bazie szablonu wizytówkowego, który byłby bajecznie prosty w obsłudze, a jednocześnie dawał sporo możliwości w zakresie odkrywania treści i przeglądania materiałów multimedialnych. Oczywiście nie obyło się bez pomocy doświadczonego grafika, który zaproponował wyjątkowo miłe i pozytywnie nastrajające grafiki i kolory. Kwestia wizualna takiej strony jest bardzo ważna, bowiem wzbudza zaufanie u odbiorcy. Dlatego też homepage obfituje w niestandardowe grafiki, pastelowe kolory oraz interaktywne favikony z wyborem grupy przedszkolnej.

Przechodząc do rozwiązań technicznych, warto zauważyć zastosowanie nowoczesnego standardu RWD wraz z „pływającym menu” i „back to the top button”. Jest to gwarancja doskonałego odbioru witryny na urządzeniach mobilnych oraz pozwala na łatwą i sprawną obsługę nawigacji. Efekt? Wysoki poziom UI/UX. Ponadto, dodano sekcję galerii z opcją slideshow oraz sekcję „aktualności” z możliwością szybkiego przejścia do kolejnych wpisów z interesującymi informacjami, bez wracania do strony głównej.

 

Co ważne, witrynę zaprojektowano zgodnie z wytycznymi WCAG (Web Content Accessibility Guidlines), czyli standardem dedykowanym placówkom publicznym, który ułatwia dostęp do contentu osobom z różnymi niepełnosprawnościami np. wadami wzroku. Dodatkowo, wdrożono przekierowania do platformy ePUAP oraz BIP zgodnie z wymogami dla jednostek publicznych. Z kolei w sekcji kontaktowej dodano integrację z Google Maps, która pozwala na łatwą lokalizację przedszkoli i wytyczenie trasy dojazdu. Natomiast tuż obok strony www Andrychów można zadawać pytania, wypełniając krótki formularz kontaktowy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.