Przedszkole Wonderland

Realizacja strony internetowej dla przedszkola Wonderland to była świetna zabawa. Dobrze jest czasem uwolnić swoją kreatywność i wczuć się w rolę dziecka.

Zanim przystąpiliśmy do prac, postanowiliśmy stworzyć projekt który umiejętnie łączy dwa światy: dorosłych i przedszkolaków. Umieściliśmy więc obszerne informacje tekstowe, szalenie ważne dla rodziców chcących wysłać swoje dzieci do bezpiecznego miejsca, w którym będą mogły się rozwijać. Zostało to jednak otoczone licznymi zdjęciami, rysunkami, szkicami i grafikami przykuwającymi uwagę najmłodszych. Możemy więc być pewni, że strona www jest przyjazna dla osób w każdym wieku.

 

Jeśli chodzi o aspekty techniczne, witryna posiada dynamiczny slider, galerię zdjęć, formularz kontaktowy z zaimplementowaną mapą Google. Została też dostosowana do najnowszych standardów z myślą o użytkownikach mobilnych.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.