Przedszkole Złota Rybka

Proadax wykonuje nie tylko projekty internetowe dla firm produkcyjnych czy usługowych, ale również na potrzeby instytucji publicznych, które dbają o prawidłowy rozwój przyszłych pokoleń i wzmacniają więzi lokalnej społeczności. Niniejsza realizacja została przygotowana dla Samorządowego Przedszkola w Zatorze „Złota Rybka”.

Dlatego beneficjentem naszej pracy będą przedszkolaki, ich rodzice oraz grono pedagogiczne wspomnianej placówki edukacyjnej. Dyrekcja zleciła nam wykonanie serwisu www, sesji foto oraz spaceru wideo.

Wyjątkowy zleceniodawca wymaga specjalnego podejścia, więc zastosowaliśmy nowoczesne oraz bardzo przyjazne rozwiązania UI/UX, które pomogłyby każdemu rodzicowi w obsłudze witryny Zator oraz znalezieniu potrzebnych informacji, niezbędnych w procesie kształtowania młodego człowieka.

Stronę www opracowaliśmy wg standardu RWD, więc będzie idealnie wyświetlana na dowolnym urządzeniu mobilnym, wyróżniając się przy tym wysoką przejrzystością prezentowanych treści. Ponadto, jest uporządkowana, a layout i każda zakładka obfitują w kolory, wprawiając użytkownika w dobry nastrój.

Co więcej, wdrożyliśmy moduł WCAG, który ułatwia przeglądanie serwisu osobom niedowidzącym – można zwiększyć rozmiar czcionki i kontrast. Interfejs wyposażyliśmy w back to the top button, umożliwiając szybki powrót na górę strony oraz „pływające menu”, które wędruje wraz ze skrolowaniem treści – zatem nie ma potrzeby wracania na górę strony, by zmienić zakładkę menu. Dodatkowo utworzyliśmy galerię zdjęć z podziałem na kategorie, w których można łatwo dodawać kolejne galerie. Zakładka kontaktowa posiada integrację z Google Maps, która ułatwia lokalizację oraz pozwala wytyczyć trasę. Z kolei tuż obok znajduje się intuicyjny i łatwy w obsłudze formularz kontaktowy – dzięki niemu rodzic uzyska informację jeszcze szybciej i prościej.

Ponadto, w ramach realizacji dla przedszkola wykonaliśmy profesjonalną sesję foto, a także nakręciliśmy spacer wideo Zator, będący interesującą wizytówką placówki.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.