Przystań nad stawem

Niektórzy nasi Klienci pragną mieć stronę jedyną w swoim rodzaju – wykonaną nie na podstawie gotowego szablonu, lecz zaprojektowaną specjalnie dla ich potrzeb.

Uwielbiamy takie kreatywne wyzwania, dlatego już podczas pierwszej rozmowy podjęliśmy decyzję, że stworzymy stronę internetową Przystań nad Stawem.

Kluczem do stworzenia dobrego layout’u jest zrozumienie, jakiego efektu oczekuje Klient. Zanim więc przystąpimy do prac, robimy proste badanie, które pozwala nam mniej więcej sklasyfikować gust danej osoby. Tym sposobem pierwsza wersja szablonu graficznego, jaką poddaliśmy pod ocenę Klienta, została zaakceptowana bez najmniejszych zastrzeżeń.

Przyszedł czas na cięcie szablonu, kodowanie i optymalizację pod kątem prędkości. Stworzony przez nas projekt najlepiej odnalazł się w technologii one-page wzbogaconej efektam parallax. Teoretycznie trzeba jednak uznać tę realizację za swojego rodzaju hybrydę, ponieważ moduł aktualności wyświetlany na stronie głównej odsyła odwiedzającego do osobnych podstron zawierających pełną treść artykułów. Przez zastosowanie takiego zabiegu zdołaliśmy utrzymać porządek i czystość na stronie startowej.

Strona www jest oczywiście w pełni responsywna, podobnie jak formularz kontaktowy, który został przez nas osobiście przetestowany na różnych urządzeniach mobilnych.

 

Jako, że mamy do czynienia z firmą sprzedającą pyszne lody, na samym dole zainstalowaliśmy moduł Google Maps pokazujący fragment zdjęcia satelitarnego, na podstawie którego odwiedzający szybko może zlokalizować dokładne położenie lokalu z lodami.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.