Rajska Oaza

To właśnie strona internetowa dla obiektu noclegowego jest jego najważniejszą wizytówką, która zaprezentuje obiekt z jak najlepszej strony.

W ramach serwisu wykonaliśmy profesjonalna sesję foto. Zdjęcia jak wiadomo najlepiej ukazują walory oraz budują pierwsze wrażenie i to za ich sprawą potencjalny klient zostanie na dłużej.

Na stronie głównej zamieściliśmy 4 boxy, przedstawiające 4 typy oferowanych noclegów, a w każdym z nich szczegółową ofertę. Dodaliśmy zakładkę „Atrakcje” zawierającą miejsca, gdzie turysta może się udać i skorzystać z lokalnych atrakcji.

Oprócz podstawowych danych kontaktowych, dodatkowym atutem jest formularz rezerwacji, dzięki któremu klient w łatwy sposób będzie mógł zapytać o dostępność danego noclegu w wybranym terminie.

Zoptymalizowaliśmy także stronę pod kątem SEO, co przełoży się na większy ruch z wyszukiwarki Google.

Strona jest responsywna co gwarantuje komfortowe przeglądanie zawartości serwisu z wszystkich urządzeń mobilnych.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.