Re-Active Fizjoterapia Klaudia Wyrobiec

Pani Klaudia wkłada wiele serca w swoją pracę nad rehabilitacją dzieci i młodzieży. Z radością umożliwiliśmy jej dotarcie do większej liczby odbiorców przez stworzenie nowoczesnej strony internetowej prezentującej jej umiejętności i ofertę.

Witryna jest w pełni responsywna i wyposażona w nowoczesny, interaktywny slider. Strona główna prezentuje ofertę w sposób konkretny, wdrożyliśmy również karuzelę ostatnich postów na blogu w celu urozmaicenia treści przeznaczonych dla odbiorcy. Ograniczyliśmy zbędne funkcjonalności, aby internauta mógł skupić się na najważniejszych informacjach, jakie fizjoterapeutka pragnie przekazać.

Brak rozpraszaczy sprawia, że obserwatorzy znacznie chętniej zdecydują się na skorzystanie z formularza kontaktowego w celu zapoznania się ze szczegółami oferty Re-Active.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.