Restauracja Parma

W zatorskim zagłębiu turystycznym nietrudno znaleźć lokal gastronomiczny. Ale nie lada wyzwaniem jest odkrycie wyjątkowego miejsca, w którym można spróbować prawdziwej włoskiej kuchni oraz rozkoszować się ciszą i spokojem.

Taka właśnie jest Restauracja Parma, która zleciła naszej ekipie wykonanie strony www Zator. A wszystko po to, aby każdy turysta i mieszkaniec Doliny Karpia dowiedział się o nowym punkcie dobrego jedzenia na zatorskiej mapie kulinarnej. Jakie bogactwa kryje nowo powstały serwis?

Przede wszystkim jest to witryna internetowa, która łączy w sobie elegancki minimalizm z nowoczesnym podejściem do web designu. Wyraziliśmy to poprzez zastosowanie unikalnych elementów graficznych, dodanie funkcjonalnych integracji i implementacji nowoczesnej technologii Responsive Web Design (m.in. prawidłowe wyświetlanie strony na wszystkich urządzeniach). Czarny layout dodaje powagi oraz szepcze, że restauracja jest przygotowana na obsługę klienta o wyrafinowanych wymaganiach. Strona została osadzona na szablonie wizytówkowym WordPress, co przekłada się na rewelacyjną łatwość obsługi i administracji oraz możliwości rozbudowy w przyszłości.

Na homepage’u witryny www Zator znajdziemy automatyczny slider, gdzie przedstawiane są fotografie dań włoskich – to dobry wstęp, aby lepiej poznać menu oraz paletę usług dodatkowych lokalu. Jeśli chodzi o rozwiązania z zakresu komfortu użytkowania serwisu (UI/UX), to tradycyjnie dodano „pływające menu” oraz back to the top button, które pozwalają na szybką nawigację, bez zbędnego klikania. Ponadto, zastosowano interaktywne dane teleadresowe, które pozwalają nawiązać połączenie, napisanie maila czy przejście do GoogleMaps jednym kliknięciem. Z kolei restauracyjne specjały można oglądać także dzięki modułowi galerii z opcją full screen i podglądem miniaturek na bocznym panelu. Dodatkowe atuty serwisu to wdrożenie integracji Facebook i Instagram, dzięki którym będzie można rozwijać markę i zbudować grono zaangażowanych konsumentów. Natomiast w zakładce kontaktowej dodano integrację GoogleMaps – ułatwi lokalizację i wyznaczenie trasy dojazdu do lokalu. W ramach realizacji opracowano profesjonalne treści (copywriting Zator) oraz zaprojektowano logo. To inwestycje, które z każdym tygodniem będą korzystnie wpływać na wizerunek Restauracji Parma.

Referencje

Współpraca z agencją Proadax przebiegała wzorcowo, wszystkie pomysły zostały, zrealizowane, a nawet wykraczały poza określone ramy za co dodałbym szóstą gwiazdkę. Szybka-profesjonalna obsługa.. Dziękuję Panu Adamowi.

Jacek Kurzak

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.