Opis realizacji

Wydawać by się mogło, że Proadax to agencja, która głównie specjalizuje się w budowie takich produktów jak proste strony internetowe Bieruń – nic bardziej mylnego. Nowa realizacja, polegająca na budowie sklepu on-line działającego w modelu dropshippingu, pokazuje że nasz zespół lubi podejmować się ciekawych projektów. Jednym z nich było wykonanie e-sklepu dla firmy Riviia z Bierunia, który zajmuje się sprzedażą narzędzi, art. spożywczych, a wkrótce także produktów (CBD).

Analiza potrzeb klienta wykazała, że cel projektu to unikalna platforma sprzedażowa. Taka, gdzie klient będzie mógł szybko dostać to, czego potrzebuje oraz skorzysta z atrakcyjnych zniżek.

Praca nad projektem pt. sklep dropshipping Bieruń zaowocowała powstaniem nowoczesnej witryny wizytówkowej, spełniającej standardy UX, gdyż oferta sklepu jest duża, a użytkownik powinien szybko znaleźć i zamówić swoje produkty. Dlatego wykonaliśmy przejrzysty interfejs, wzbogacony o wyraziste sekcje, dające klientowi poczucie ładu i porządku.

Jednym z ciekawszych rozwiązań, było wdrożenie systemu nagradzania klientów tokenami za zakupy. Zasada jest prosta: użytkownicy kupując produkty, otrzymują tokeny uprawniające do atrakcyjnych rabatów na następne zakupy, co dodatkowo zwiększa zaangażowanie i przekłada się na wzrost sprzedaży.

Model dropshippingu pozwala pominąć koszt magazynowania, jednak wymaga bardzo sprawnej komunikacji oraz współpracy z hurtowniami i firmami kurierskimi. Dlatego wykonaliśmy integrację z InPost – dostawy zawsze dotrą na czas.

Dodatkowo zapewniliśmy obecność firmy w soszalach, tworząc profile FB i Insta, a także aktywując Sklep FB. Dzięki tym zabiegom i naszej opiece nad profilami, e-sklep Bieruń efektywnie przyciągnie i zaangażuje swoją społeczność konsumencką oraz nawiąże z nią wartościowe relacje, które zwiększą konwersję.

Dla naszego zleceniodawcy, oprócz kompleksowej opieki nad platformą e-commerce Bieruń, zaprojektowaliśmy też wyraziste logo, a na jego bazie stworzyliśmy eleganckie wizytówki.

Otrzymane referencje

Kamil Bykowski

By Kamil Bykowski, riviia.com -

Dużo by pisać ale postaram się swoją opinie streścić w kilku zdaniach :) Firmę Proadax mogę polecić każdemu. Atrybuty które wyróżniają zespół firmy na tle konkurencji to odpowiedzialne podejście do tematu oraz poważne traktowanie swoich klientów. Każdy szczegół jest uzgadniany z klientem na każdym etapie rozwoju projektu. Dzięki temu klient może oczekiwać takiego efektu końcowego jaki sobie zwizualizował. Zespół firmy Proadax składa się kompetentnych osób które zawsze terminowo realizują woje zadanie. Firma również oferuje pomoc i doradztwo na każdym etapie współpracy. Jeszcze raz gorąco polecam.