Riviia

Wydawać by się mogło, że Proadax to agencja, która głównie specjalizuje się w budowie takich produktów jak proste strony internetowe Bieruń – nic bardziej mylnego. Nowa realizacja, polegająca na budowie sklepu on-line działającego w modelu dropshippingu, pokazuje że nasz zespół lubi podejmować się ciekawych projektów.

Jednym z nich było wykonanie e-sklepu dla firmy Riviia z Bierunia, który zajmuje się sprzedażą narzędzi, art. spożywczych, a wkrótce także produktów (CBD).

Analiza potrzeb klienta wykazała, że cel projektu to unikalna platforma sprzedażowa. Taka, gdzie klient będzie mógł szybko dostać to, czego potrzebuje oraz skorzysta z atrakcyjnych zniżek.

Praca nad projektem pt. sklep dropshipping Bieruń zaowocowała powstaniem nowoczesnej witryny wizytówkowej, spełniającej standardy UX, gdyż oferta sklepu jest duża, a użytkownik powinien szybko znaleźć i zamówić swoje produkty. Dlatego wykonaliśmy przejrzysty interfejs, wzbogacony o wyraziste sekcje, dające klientowi poczucie ładu i porządku.

Jednym z ciekawszych rozwiązań, było wdrożenie systemu nagradzania klientów tokenami za zakupy. Zasada jest prosta: użytkownicy kupując produkty, otrzymują tokeny uprawniające do atrakcyjnych rabatów na następne zakupy, co dodatkowo zwiększa zaangażowanie i przekłada się na wzrost sprzedaży.

Model dropshippingu pozwala pominąć koszt magazynowania, jednak wymaga bardzo sprawnej komunikacji oraz współpracy z hurtowniami i firmami kurierskimi. Dlatego wykonaliśmy integrację z InPost – dostawy zawsze dotrą na czas.

Dodatkowo zapewniliśmy obecność firmy w soszalach, tworząc profile FB i Insta, a także aktywując Sklep FB. Dzięki tym zabiegom i naszej opiece nad profilami, e-sklep Bieruń efektywnie przyciągnie i zaangażuje swoją społeczność konsumencką oraz nawiąże z nią wartościowe relacje, które zwiększą konwersję.

Dla naszego zleceniodawcy, oprócz kompleksowej opieki nad platformą e-commerce Bieruń, zaprojektowaliśmy też wyraziste logo, a na jego bazie stworzyliśmy eleganckie wizytówki.

Referencje

Dużo by pisać ale postaram się swoją opinie streścić w kilku zdaniach 🙂 Firmę Proadax mogę polecić każdemu. Atrybuty które wyróżniają zespół firmy na tle konkurencji to odpowiedzialne podejście do tematu oraz poważne traktowanie swoich klientów. Każdy szczegół jest uzgadniany z klientem na każdym etapie rozwoju projektu. Dzięki temu klient może oczekiwać takiego efektu końcowego jaki sobie zwizualizował. Zespół firmy Proadax składa się kompetentnych osób które zawsze terminowo realizują woje zadanie. Firma również oferuje pomoc i doradztwo na każdym etapie współpracy. Jeszcze raz gorąco polecam.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.