Rodentis

Piękny i zdrowy uśmiech wpływa nie tylko na samoocenę, ale także ogólny stan zdrowia. Nasz Klient – Klinika Stomatologiczna RODENTIS z Warszawy – powierzył nam realizację nowego serwisu www, który pozwala zapoznać się z zakresem świadczonych usług oraz umówić wizytę u specjalisty.

Strona www Warszawa to niezbędny „łącznik” pomiędzy pacjentami i specjalistami. Od dawna widoczny jest wzrost zainteresowania poszukiwaniem placówek medycznych i umawianiem wizyt online, co przełożyło się na wybór konkretnych rozwiązań, które pozwoliły stworzyć funkcjonalną, przejrzystą i przyjazną użytkownikom stronę internetową. Strona internetowa Warszawa została zaprojektowana w technologii RWD (Responsive Web Design), co sprawiło, że jej układ dopasowuje się do ekranu, na którym jest przeglądana. To znacząco ułatwia użytkowanie oraz przekłada się m.in. na pozycję w wyszukiwarce Google. Nie jest to jedyne ułatwienie – ze względu na charakter działalności, zadbaliśmy o dodatkowe udogodnienia w postaci m.in. modułu, który pozwala na szybkie dostosowanie wielkości tekstu i kontrastu do potrzeb np. osób, które mają problemy ze wzrokiem.

Serwis www zyskał minimalistyczną szatę graficzną w stonowanej i dopasowanej do profilu działalności kolorystyce. Jej dopełnieniem jest moduł galerii, w których prezentowane są wysokiej jakości fotografie oraz pływające menu. Na funkcjonalność strony rodentis.pl wpływa czytelny układ treści, możliwość wysłania zapytania do kliniki za pomocą formularza, a także interaktywne dane kontaktowe – użytkownik może szybko wykonać połączenie telefoniczne lub skontaktować się z kliniką, wysyłając wiadomość e-mail.

Dodatkową funkcjonalnością jest łatwy w obsłudze Portal Pacjenta, dzięki któremu można szybko umówić wizytę oraz zyskać dostęp do wyników badań i innej dokumentacji medycznej. Podobne rozwiązanie – Portal Partnera – zastosowaliśmy w celu ułatwienia korzystania ze strony www partnerom placówki.

Udało nam się stworzyć stronę wizytówkową Warszawa, którą wyróżnia atrakcyjny design oraz funkcjonalność dostosowana do potrzeb każdego z potencjalnych Klientów placówki, a także administratorów serwisu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.