Opis realizacji

Piękny i zdrowy uśmiech wpływa nie tylko na samoocenę, ale także ogólny stan zdrowia. Nasz Klient – Klinika Stomatologiczna RODENTIS z Warszawy – powierzył nam realizację nowego serwisu www, który pozwala zapoznać się z zakresem świadczonych usług oraz umówić wizytę u specjalisty.

Strona www Warszawa to niezbędny „łącznik” pomiędzy pacjentami i specjalistami. Od dawna widoczny jest wzrost zainteresowania poszukiwaniem placówek medycznych i umawianiem wizyt online, co przełożyło się na wybór konkretnych rozwiązań, które pozwoliły stworzyć funkcjonalną, przejrzystą i przyjazną użytkownikom stronę internetową. Strona internetowa Warszawa została zaprojektowana w technologii RWD (Responsive Web Design), co sprawiło, że jej układ dopasowuje się do ekranu, na którym jest przeglądana. To znacząco ułatwia użytkowanie oraz przekłada się m.in. na pozycję w wyszukiwarce Google. Nie jest to jedyne ułatwienie – ze względu na charakter działalności, zadbaliśmy o dodatkowe udogodnienia w postaci m.in. modułu, który pozwala na szybkie dostosowanie wielkości tekstu i kontrastu do potrzeb np. osób, które mają problemy ze wzrokiem.

Serwis www zyskał minimalistyczną szatę graficzną w stonowanej i dopasowanej do profilu działalności kolorystyce. Jej dopełnieniem jest moduł galerii, w których prezentowane są wysokiej jakości fotografie oraz pływające menu. Na funkcjonalność strony rodentis.pl wpływa czytelny układ treści, możliwość wysłania zapytania do kliniki za pomocą formularza, a także interaktywne dane kontaktowe – użytkownik może szybko wykonać połączenie telefoniczne lub skontaktować się z kliniką, wysyłając wiadomość e-mail.

Dodatkową funkcjonalnością jest łatwy w obsłudze Portal Pacjenta, dzięki któremu można szybko umówić wizytę oraz zyskać dostęp do wyników badań i innej dokumentacji medycznej. Podobne rozwiązanie – Portal Partnera – zastosowaliśmy w celu ułatwienia korzystania ze strony www partnerom placówki.

Udało nam się stworzyć stronę wizytówkową Warszawa, którą wyróżnia atrakcyjny design oraz funkcjonalność dostosowana do potrzeb każdego z potencjalnych Klientów placówki, a także administratorów serwisu.