Salon Magia Wnętrz

Decydując się na prowadzenie sklepu internetowego, właściciel musi podjąć szereg ważnych decyzji, by jego biznes przyniósł mu profity.

Najważniejsze dotyczą wyglądu i funkcjonalności samego sklepu online. Mając doświadczenie w tworzeniu takich serwisów, pomogliśmy naszemu klientowi w podjęciu kluczowych decyzji.

W pierwszej kolejności postawiliśmy na efekt wow. Jest nim wideo pokazujące wnętrze oraz produkty, które można kupić w salonmagiawnętrz.pl. Dzięki niemu strona zyskuje na dynamice, przyciąga uwagę odbiorcy i skłania go do działania, w tym przypadku kupna. Wyciągnięte do menu górnego kategorie produktów porządkują serwis i pozwalają na szybkie dotarcie do konkretnego asortymentu.

Panel administracyjny zaprojektowaliśmy z myślą o łatwym prowadzeniu sklepu. Rozwiązanie umożliwia obsługę dużej ilości zamówień oraz ich wygodną segregację na: nowe, realizowane i wysłane. Strona dodatkowo wyposażona została w system pozwalający administratorowi zarządzać stanem magazynu, tworzyć promocje i przeglądać statystyki sprzedaży.

Dzięki panelowi użytkownika „Moje konto” klient w każdej chwili może przeglądać swoje zamówienia lub wystawiać opinie na temat konkretnego produktu. Dokonanie wygodnych i bezpiecznych  płatności możliwe jest dzięki integracji z systemem Dotpay.

 

Sklep zintegrowany jest z profilem Facebookowym , dzięki któremu właścicielowi łatwiej jest utrzymać angażujące relacje z obecnymi klientami lub pozyskać nowych.

Referencje

Serdecznie polecam!! Super kontakt, pełna mobilizacja no i wykonanie strony internetowej MEGA:) Dostępna zarówno wersja mobilna jak i komputerowa. Polecam i zaprasza na moją stronę obejrzeć ich dzieło!!
salonmagiawnetrz.pl

KINGA JEZIERSKA-CIEŚLAR

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.