Opis realizacji

Decydując się na prowadzenie sklepu internetowego, właściciel musi podjąć szereg ważnych decyzji, by jego biznes przyniósł mu profity. Najważniejsze dotyczą wyglądu i funkcjonalności samego sklepu online. Mając doświadczenie w tworzeniu takich serwisów, pomogliśmy naszemu klientowi w podjęciu kluczowych decyzji.

W pierwszej kolejności postawiliśmy na efekt wow. Jest nim wideo pokazujące wnętrze oraz produkty, które można kupić w salonmagiawnętrz.pl. Dzięki niemu strona zyskuje na dynamice, przyciąga uwagę odbiorcy i skłania go do działania, w tym przypadku kupna. Wyciągnięte do menu górnego kategorie produktów porządkują serwis i pozwalają na szybkie dotarcie do konkretnego asortymentu.

Panel administracyjny zaprojektowaliśmy z myślą o łatwym prowadzeniu sklepu. Rozwiązanie umożliwia obsługę dużej ilości zamówień oraz ich wygodną segregację na: nowe, realizowane i wysłane. Strona dodatkowo wyposażona została w system pozwalający administratorowi zarządzać stanem magazynu, tworzyć promocje i przeglądać statystyki sprzedaży.

Dzięki panelowi użytkownika „Moje konto” klient w każdej chwili może przeglądać swoje zamówienia lub wystawiać opinie na temat konkretnego produktu. Dokonanie wygodnych i bezpiecznych  płatności możliwe jest dzięki integracji z systemem Dotpay.

Sklep zintegrowany jest z profilem Facebookowym , dzięki któremu właścicielowi łatwiej jest utrzymać angażujące relacje z obecnymi klientami lub pozyskać nowych.

Otrzymane referencje

KINGA JEZIERSKA-CIEŚLAR

By KINGA JEZIERSKA-CIEŚLAR, salonmagiawnetrz.pl -

Serdecznie polecam!! Super kontakt, pełna mobilizacja no i wykonanie strony internetowej MEGA:) Dostępna zarówno wersja mobilna jak i komputerowa. Polecam i zaprasza na moją stronę obejrzeć ich dzieło!!
salonmagiawnetrz.pl