Saya Karma

Przedstawiamy nasz kolejny projekt - sklep internetowy dla Saya Karma. Miejsce, gdzie zdrowie i harmonia spotykają się w jednym miejscu. Dostarcza ona nie tylko wyjątkowych suplementów, ale także inspiracji i wiedzy na temat zdrowego stylu życia.

Kolorystyka strony internetowej Saya Karma jest inspirowana naturą, a przede wszystkim zielenią. To odniesienie do natury i harmonii z nią, synergii dóbr natury oraz nauki. Zielony kolor przewija się w całym projekcie, nadając stronie spokojny i naturalny charakter. Aby zapewnić klientom bezpieczne i wygodne zakupy, zintegrowaliśmy płatności Imoje oraz dwie opcje dostawy: DPD kurier i Inpost. To innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają płatności online w prosty i pewny sposób, oraz pozwalają wybrać preferowany sposób odbioru zamówienia. Warto wspomnieć, że Saya Karma wprowadziła promocję – darmową dostawę dla zamówień powyżej 200 zł.

Strona Saya Karma nie jest tylko sklepem internetowym – to także źródło cennej wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Dlatego wdrożyliśmy moduł bloga, który umożliwia publikację artykułów, porad i inspiracji. Dodatkowo działa system newslettera, który pozwala na subskrypcję i pozostanie w stałym kontakcie z nowościami. Kolejną cechą wyróżniającą ten projekt na tle innych jest wideo dla niemal każdego produktu, które prezentuje jego cechy i korzyści. Na zakończenie, aby zoptymalizować procesy biznesowe, zintegrowaliśmy stronę internetową Saya Karma z InFakt, co ułatwia zarządzanie dokumentacją i finansami firmy.

Strona internetowa Saya Karma to doskonały przykład, jak technologia może służyć nie tylko sprzedaży, ale także edukacji i budowaniu trwałych relacji z klientami

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.