Schody-Kargol

Małopolska Zachodnia, w tym okolice Andrychowa to wiele małych pracowni stolarskich, które oferują znakomite wyroby z drewna oraz profesjonalne usługi stolarskie.

Jedną z takich firm jest nasz Klient z Andrychowa, który prowadzi autorski zakład stolarski specjalizujący się w wykonawstwie schodów drewnianych. Tym sposobem powstała nasza kolejna realizacja, która polegała na zaprojektowaniu strony internetowej schody-kargol.pl, a także liftingu logo firmy.

Głównym założeniem realizacji miało być prezentowanie oferty i dotychczasowych realizacji, dlatego nie jest to typowy serwis www Andrychów, a prosta i funkcjonalna strona, oparta na szablonie wizytówkowym WordPress. Dodatkową wytyczną było ograniczenie zbędnych informacji, a koncentracja na maksymalnej funkcjonalności, bowiem potencjalni Klienci na usługi stolarskie pragną zobaczyć swoje przyszłe schody, oglądając galerię zdjęć. Tak też uczyniliśmy, wdrażając rozbudowany moduł zawierający wysokiej jakości fotografie, które można przeglądać w trybie pokazu slajdów lub ręcznie oraz włączyć tryb pełnoekranowy.

Trzon witryny Andrychów stanowią grafiki i zdjęcia z domowych wnętrz, które zostały oblane jasnym tłem. W efekcie uzyskaliśmy bardzo estetyczny, czytelny i funkcjonalny homepage. Tekstu jest tu jak na lekarstwo – tylko króciutkie wspomnienie o firmie rodzinnej oraz oferowanych usługach, a ponadto duży slogan reklamowy pisany białą czcionką wyróżniony boxem w kolorze wyrazistego karmazynu. Efekt? Potencjalny Klient od razu wie, gdzie kliknąć, aby zobaczyć to, o czym marzy.

Jeśli chodzi o rozwiązania z zakresu UI/UX, to zastosowaliśmy standard Responsive Web Design, który ułatwia korzystanie ze strony www Andrychów na dowolnym urządzeniu mobilnym bez obaw o kompatybilność wyświetlania. Dodaliśmy przydatny back to the top button, aby nawigacja po witrynie była jeszcze szybsza. Jeśli oferta zainteresuje przyszłego nabywcę, to będzie on mógł skorzystać z zakładki kontaktowej, w której znajduje się łatwy w obsłudze formularz kontaktowy wzbogacony o zabezpieczenie CAPTCHA. Co więcej, wdrożyliśmy integrację z Google Maps, ułatwiającą lokalizację pracowni, jak również wyznaczenie trasy dojazdu. W ramach realizacji dział graficzny wykonał lifting logo Andrychów, dzięki czemu zyskało świeży wygląd oraz jeszcze łatwiej zapada w pamięć i dobrze nawiązuje do profilu działalności firmy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.