Schroeder TOLLISAN

Współpraca nie zna pojęcia granic, a polsko-holenderskie przedsięwzięcia z roku na rok kwitną, owocując kolejnymi projektami z branży e-commerce.

Tym razem przedstawiamy realizację sklepu internetowego, który jest wizytówką polskiego przedstawicielstwa (Novum Polska) z siedzibą w Tomicach koło Wadowic niderlandzkiej firmy Vet-SchroederTollisan zajmującej się weterynarią i sprzedażą pokarmu, suplementów i produktów leczniczych dla gołębi startujących w lotach.

W tym projekcie ekipa Proadax wykonała e-sklep Tomice działający w bardzo specjalistycznej branży, jaką jest karmienie gołębi biorących czynny udział w lotach długodystansowych. W związku z tym, użytkownikami i klientami sklepu on-line będą zawodowcy, którzy potrzebują dedykowanych produktów. Doskonałym narzędziem do tego celu jest elastyczna platforma WordPress z szablonem i technologią RWD oraz komponent WooCommerce, który pozwolił na uwzględnienie wszelkich wymagań zleceniodawcy. Szata graficzna e-sklepu nawiązuje do jego macierzystej spółki z Niderlandów. Do tego dodaliśmy przejrzyste sekcje opisujące historię firmy, box z favikonami korzyści, a także widoczne kafelki do oferty produktowej.

Serwis www Tomice posiada też moduł wielojęzyczności (polski + 12 języków) oraz pakiet przydatnych integracji Facebook i Twitter. Natomiast integracja z GoogleMaps znajduje się w sekcji kontaktowej (razem z formularzem) oraz na innych podstronach. Sprawniejszą nawigację zapewniają „pływające menu” i back to the top button. Przechodząc do walorów e-sklepu, należy wspomnieć o bezpiecznych płatnościach dzięki integracji z tpay, a także logicznym ułożeniu kategorii produktowych, które wyróżniono kolorami.

Użytkownicy mogą korzystać z wyszukiwarki dynamicznej (technologia AJAX), która umożliwia znalezienie produktu już po wpisaniu pierwszych liter nazwy – wtedy pojawiają się sugerowane (pasujące) przedmioty wraz z tytułem, ceną i miniaturką. Pełny katalog produktów można też pobrać w formacie PDF i zapisać na dysku swojego urządzenia. Przydatnym narzędziem sklepu on-line jest filtrowanie oferty po cenie oraz opcja sortowania wg popularności, daty dodania i ceny. Pobieżne zapoznanie się z ofertą oraz bezpośredni zakup zapewnia tzw. szybki podgląd produktu, który nie wymaga przechodzenia do podstrony. Podobnie działa koszyk – kiedy klient doda do niego produkt, może też automatycznie podejrzeć jego zawartość na bocznym panelu wraz z opcją edycji. Jeśli użytkownik zdecyduje się obejrzeć dokładnie produkt, wystarczy że kliknie, a jego oczom ukażą się fotografie z opcją powiększenia (po najechaniu kursorem), dokładny opis i kluczowe cechy. Ponadto, będzie mógł dodać go do ulubionych oraz udostępnić link w social media (Facebook, Twitter, PinterestLinkedIn, Telegram). Natomiast w dolnej części podstrony sprawdzi przykładowy zestaw podobnych produktów danej kategorii.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.