Senso Kids

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność stworzyć kompleksową stronę internetową dla Senso Kids - Centrum terapii dla dzieci i młodzieży w Zatorze, która nie tylko prezentuje ofertę firmy, ale również buduje jej wizerunek w sieci. Dzięki pełnemu zaufaniu ze strony klienta mogliśmy wykazać się naszą kreatywnością i umiejętnościami, od samej koncepcji po publikację strony www.

Jednym z kluczowych elementów projektu było stworzenie nowoczesnego i przyjaznego dla użytkownika projektu graficznego strony głównej. Postawiliśmy na przejrzystość, intuicyjność oraz estetykę. Każdy detal został starannie zaprojektowany, aby osoba szukająca pomocy mogła łatwo znaleźć odpowiednią ofertę, dowiedzieć się nieco więcej o specjalistach, czy znaleźć dane kontaktowe do Centrum w Zatorze. Co ważne, zaprojektowaliśmy również logo, które stało się wizytówką Senso Kids Centrum Terapii dla dzieci i dorosłych w Zatorze. Logo można wykorzystać  od strony internetowej, przez materiały do druku, aż po gadżety reklamowe.

Strona online zawiera ponadto formularz kontaktowy i interaktywne dane kontaktowe, które sprawiają, że kontakt z Senso Kids And More jest prosty i intuicyjny, a wszystko to za sprawą jednego kliknięcia. To, co wyróżnia tę realizację, to pełne zaufanie klienta. Mieliśmy wolną rękę w tworzeniu strony www.

Oprócz stworzenia strony internetowej zajęliśmy się również kilkoma dodatkowymi aspektami marketingowymi, które wspierają działalność Senso Kids zarówno w internecie, jak i poza nim:

 • Ulotki: Zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy ulotki, na których umieściliśmy nie tylko dane kontaktowe do Centrum, ale także zaprezentowaliśmy jego pełną ofertę usług. Ponadto zastosowaliśmy w nich kod QR przenoszący bezpośrednio na stronę Senso Kids and More na Facebooku.
 • Ogłoszenia o pracę: Pomogliśmy w dodawaniu ogłoszeń na portale z ofertami pracy, co było kluczowym krokiem dla rozwoju firmy.
 • Artykuły promocyjne: Pisaliśmy artykuły w imieniu Senso Kids do okolicznych gazet i portali internetowych. W ciekawy sposób przedstawialiśmy w nich nie tylko ofertę Centrum i ich poszczególne usługi, ale także zachęcaliśmy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami, co pomogło rozreklamować firmę w lokalnej społeczności.
 • Wizytówki: Wykonaliśmy wizytówki z miejscem na wpisanie terminu następnej wizyty, co ułatwia klientom zaplanowanie kolejnych spotkań.

Jeśli także potrzebujesz nowoczesnej strony www dla swojej firmy, zapraszamy do kontaktu! Zachęcamy także do zapoznania się z innymi naszymi realizacjami.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.