Sesje zdjęciowe

Sesje zdjęciowe to ciekawy sposób na pokazanie siebie budując markę osobistą, zespół - jako ludzi tworzących firmę, czy "złapanie" ważnych dla nas chwil.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe. Od sesji biznesowych, po sesje ślubne. Zadbamy o to, by złapać chwile i zamknąć je w kadrze.
Zdjęcia możemy wykonać w naszym studio, w plenerze lub wybranym przez Ciebie miejscu. Dojeżdżamy niemal do każdej miejscowości.

Przed realizacją dokładnie porozmawiamy, czego i w jaki sposób oczekujesz. Pokażemy Ci też nasze portfolio – fotografie, które wykonaliśmy wcześniej, będące w podobnym stylu, w którym odbędzie się Twoja sesja zdjęciowa.
Po kilku dniach od zakończenia prac, otrzymasz od nas plik z gotowym materiałem. Zdjęcia poddawane są obróbce i kadrowaniu.

Mamy doświadczenie, dzięki któremu nawet najtrudniejsze sesje fotograficzne nie są nam straszne. Być może pomaga w tym fakt, że na każdą sesję szukamy nowego, oryginalnego pomysłu i wkładamy mnóstwo serca w to, by wykonać dla Ciebie naprawdę niepowtarzalne zdjęcia.
Zapraszamy do kontaktu!

Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.