Opis realizacji

Wykonywanie realizacji dla branży budowlanej sprawia nam niezwykłą radość, po prostu. W każdym z nas drzemie dziecięca chęć budowania, która pamięta czasy zabaw w piaskownicy. Dlatego z przyjemnością przyjęliśmy zlecenie od młodej i prężnej firmy Sigma z Oświęcimia, której właściciel poprosił nas o zaprojektowanie strony internetowej oraz opracowanie identyfikacji wizualnej i reklamę w sieci.

Na pierwszy ogień postawiliśmy witrynę, której głównym priorytetem była maksymalna przejrzystość, świeżość i minimalizm. Inne strony internetowe Oświęcim zeszły na dalszy plan na rzecz kompaktowej strony wizytówkowej. Wbrew pozorom nie oznacza ona małej ilości pracy – o nie, nic z tych rzeczy. Taki projekt wymaga skrupulatnej analizy potrzeb klienta oraz takiego rozplanowania, aby znalazło się na niej tylko to, co najważniejsze. I tym sposobem wyczarowaliśmy 4 proste sekcje. A wszystko jest dostępne za pociągnięciem palca lub myszki.

Każdą z nich, a zwłaszcza tę z ofertą okrasiliśmy wieloma zdjęciami, które ukazują owoce pracy fachowców firmy. Do tego jasne tło i błękitne, gradientowe belki z symbolicznymi ikonami, które wyśmienicie poprawiają walory estetyczne. Identyfikacja wizualna Oświęcim to tak naprawdę klucz do sukcesu każdej firmy, ponieważ jeśli będzie kojarzyć się dobrze i przywodzić na myśl pozytywne emocje, to z pewnością przyciągnie klientów. Graficy nie mieli łatwego zadania, bo jak za pomocą kilku kresek i kolorów stworzyć coś, co spełni wspomniane wymagania i do tego zdobędzie zaufanie oraz przełoży się na sprzedaż. Każdy, kto otworzy witrynę, doceni jej UX/UI oraz funkcjonalność i dostosowanie do standardu Responsive Web Design, czyli kompatybilność z ekranami urządzeń mobilnych.

Jak wiadomo sprzedaż nie zrobi się sama, więc reklama w Sieci Oświęcim, którą przygotowaliśmy przyniesie wymierne korzyści właścicielowi, który szybko zapełni zleceniami swój terminarz. Dodatkowa integracja z FB wpłynie korzystnie na obecność firmy w świadomości lokalnej społeczności.

Otrzymane referencje