Wykonywanie realizacji dla branży budowlanej sprawia nam niezwykłą radość, po prostu. W każdym z nas drzemie dziecięca chęć budowania, która pamięta czasy zabaw w piaskownicy.

Dlatego z przyjemnością przyjęliśmy zlecenie od młodej i prężnej firmy Sigma z Oświęcimia, której właściciel poprosił nas o zaprojektowanie strony internetowej oraz opracowanie identyfikacji wizualnej i reklamę w sieci.

Na pierwszy ogień postawiliśmy witrynę, której głównym priorytetem była maksymalna przejrzystość, świeżość i minimalizm. Inne strony internetowe Oświęcim zeszły na dalszy plan na rzecz kompaktowej strony wizytówkowej. Wbrew pozorom nie oznacza ona małej ilości pracy – o nie, nic z tych rzeczy. Taki projekt wymaga skrupulatnej analizy potrzeb klienta oraz takiego rozplanowania, aby znalazło się na niej tylko to, co najważniejsze. I tym sposobem wyczarowaliśmy 4 proste sekcje. A wszystko jest dostępne za pociągnięciem palca lub myszki.

Każdą z nich, a zwłaszcza tę z ofertą okrasiliśmy wieloma zdjęciami, które ukazują owoce pracy fachowców firmy. Do tego jasne tło i błękitne, gradientowe belki z symbolicznymi ikonami, które wyśmienicie poprawiają walory estetyczne. Identyfikacja wizualna Oświęcim to tak naprawdę klucz do sukcesu każdej firmy, ponieważ jeśli będzie kojarzyć się dobrze i przywodzić na myśl pozytywne emocje, to z pewnością przyciągnie klientów. Graficy nie mieli łatwego zadania, bo jak za pomocą kilku kresek i kolorów stworzyć coś, co spełni wspomniane wymagania i do tego zdobędzie zaufanie oraz przełoży się na sprzedaż. Każdy, kto otworzy witrynę, doceni jej UX/UI oraz funkcjonalność i dostosowanie do standardu Responsive Web Design, czyli kompatybilność z ekranami urządzeń mobilnych.

Jak wiadomo sprzedaż nie zrobi się sama, więc reklama w Sieci Oświęcim, którą przygotowaliśmy przyniesie wymierne korzyści właścicielowi, który szybko zapełni zleceniami swój terminarz. Dodatkowa integracja z FB wpłynie korzystnie na obecność firmy w świadomości lokalnej społeczności.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.