Opis realizacji

Sport & Fun to strona w technologii one-page. Klikając na pozycje menu, ekran automatycznie przewijany jest do miejsca, w którym znajdują się informacje odpowiadające wybranej pozycji. To nie tylko efektowny sposób na nawigację po stronie, ale również szansa na skrócenie czasu ładowania witryny. Zamiast czekać, aż wczyta się każda osobna zakładka, ładowane są wszystkie informacje umieszczone na jednej stronie głównej.

Na przykładzie tej realizacji możemy zaobserwować zastosowanie technologii parallax przy sekcji przedstawiające ukryte opisy wycieczek, które rozwijają się po kliknięciu, ujawniając treść. W połączeniu z animacjami CSS zwiększa to zaangażowanie odwiedzającego, ponieważ ma on wpływ na to, co dzieje się na stronie. Aby ułatwić komunikację z klientami, wdrożyliśmy wygodny formularz kontaktowy, za pomocą którego można wysłać wiadomość do firmy bez konieczności logowania na własną pocztę e-mail.

Jako, że Klient chciał mieć możliwość samodzielnego wprowadzania zmian i aktualizowania treści na stronie, przygotowaliśmy dla niego prosty panel administracyjny zawierający dostęp do najważniejszych funkcjonalności. Tak spersonalizowany system CMS pozwala na obsługę witryny bez znajomości języka HTML.