Sport & Fun

Sport & Fun to strona w technologii one-page. Klikając na pozycje menu, ekran automatycznie przewijany jest do miejsca, w którym znajdują się informacje odpowiadające wybranej pozycji.

To nie tylko efektowny sposób na nawigację po stronie, ale również szansa na skrócenie czasu ładowania witryny. Zamiast czekać, aż wczyta się każda osobna zakładka, ładowane są wszystkie informacje umieszczone na jednej stronie głównej.

Na przykładzie tej realizacji możemy zaobserwować zastosowanie technologii parallax przy sekcji przedstawiające ukryte opisy wycieczek, które rozwijają się po kliknięciu, ujawniając treść. W połączeniu z animacjami CSS zwiększa to zaangażowanie odwiedzającego, ponieważ ma on wpływ na to, co dzieje się na stronie. Aby ułatwić komunikację z klientami, wdrożyliśmy wygodny formularz kontaktowy, za pomocą którego można wysłać wiadomość do firmy bez konieczności logowania na własną pocztę e-mail.

 

 

Jako, że Klient chciał mieć możliwość samodzielnego wprowadzania zmian i aktualizowania treści na stronie, przygotowaliśmy dla niego prosty panel administracyjny zawierający dostęp do najważniejszych funkcjonalności. Tak spersonalizowany system CMS pozwala na obsługę witryny bez znajomości języka HTML.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.