Spróbuj to

Sprobojtu.pl to smaczna realizacja. Projektując grafiki na jej potrzeby dosłownie ciekła nam ślinka i chyba naprawdę przekonaliśmy się do zdrowej żywności!

Tak czy inaczej, od fantazji o smakowitych orzechach i suszonych owocach oderwała nas rzeczywistość. Wszak strona sama się nie zaprojektuje.

Mówiąc o stronie www, musimy doprecyzować, że jest to w zasadzie sklep internetowy z modułem blogowym. Na pierwszy rzut oka ciężko to zauważyć, bo całość prezentuje się lekko i przejrzyście, nie przypominając rozbudowanych platform sprzedających setki produktów. Gdyby jednak spojrzeć od zaplecza, naszym oczom ukaże się system PrestaShop, który pozwala zarządzać stanem magazynowym, przygotowywać listy przewozowe, przeglądać statystyki sprzedaży, tworzyć promocje, wyróżniać produkty i wiele, wiele więcej.

Sklep posiada certyfikat SSL zapewniający szyfrowane połączenie i gwarantujący bezpieczne logowanie dla klientów. Jest to szczególnie istotne, ponieważ bezpośrednio przez stronę realizowane są płatności przelewem i kartą kredytową, które osobiście wdrożyliśmy.

Referencje

Firma Proadax wykonała dla mnie kompleksową usługę – sklep internetowy, kampanię reklamową oraz pozycjonowanie. Wszystko wykonane szybko, solidnie, zgonie z umową. Pan Adam jest osobą niespotykanie zorganizowaną, perfekcyjną, profesjonalną i doświadczoną. Proponuje bardzo ciekawe rozwiązania, chętnie służy pomocą w razie problemów. IDEALNA WSPÓŁPRACA:)

Katarzyna Stolarczyk

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.