STALLES

Dawne ziemie księstwa zatorsko-oświęcimskiego to dla naszej agencji naturalny obszar świadczenia usług, ponieważ to właśnie tutaj swoje siedziby mają dziesiątki zakładów przemysłowych i sieć przedsiębiorstw z nimi kooperujących.

Tym razem zawitaliśmy do Oświęcimia, a konkretnie do firmy P.U.H.W. Stalles, która zajmuje się montażem instalacji technologicznych i spawalnictwem.Właściciele zlecili nam wykonanie strony internetowej. Warunki? Prostota i przejrzystość. Jak Klient prosi, tak Proadax działa, wsłuchując się w jego potrzeby.

Od dobrych kilku lat zajmujemy się tworzeniem stron www Oświęcim dla firm z branży przemysłowej, dlatego od razu wiedzieliśmy na co położyć nacisk, aby klienci naszego zleceniodawcy czuli się jak u siebie, podczas przeglądania witryny. Tradycyjnie zastosowaliśmy wizytówkowy szablon WordPress, który wyróżnia się minimalizmem i funkcjonalnością. Strona bazuje na nowoczesnej technologii RWD, dzięki czemu przeglądanie jej contentu na dowolnym urządzeniu mobilnym jest komfortowe. Co więcej, dodaliśmy usprawnienia, tj. „pływające menu” oraz „back to the top button”, które ułatwiają i przyspieszają nawigację po witrynie, podnosząc tym samym jej ergonomię, a także UI/UX. Layout to biel i szarość z akcentami granatu, co dobrze koresponduje z profilem działalności firmy naszego zleceniodawcy oraz nie przytłacza i nie męczy wzroku.

Strona główna została wypełniona fotografią spawacza, natomiast przewijając w dół, oczom ukaże się krótka notka o firmie, a w następnej kolejności skondensowana prezentacja oferty opatrzona fotografiami, co dobrze obrazuje zakres działalności. Podstrona „o firmie” zawiera slajder, w którym umieszczono logotypy firm współpracujących z naszym zleceniodawcą – to element podnoszący zaufanie i wiarygodność wśród potencjalnych usługobiorców. Na stronie wdrożono moduł galerii, w którym przedstawiono zdjęcia z realizacji. Z kolei ich przeglądanie jest możliwe za pomocą opcji pełnego ekranu oraz trybu pokazu slajdów. Menu witryny zawiera zakładkę „praca”, w której zaimplementowano łatwy w obsłudze formularz rekrutacyjny z opcją dodawania dokumentów aplikacyjnych (np. CV).

Wykonana strona www Oświęcim w zakładce kontaktowej posiada funkcjonalny formularz kontaktowy oraz integrację z GoogleMaps, co znacznie ułatwia zarówno zlokalizowanie firmy, jak i wyznaczenie trasy dojazdu. Warto dodać, że dane teleadresowe są interaktywne, a więc po kliknięciu w nr telefonu lub adres, można wykonać połączenie (jeśli przeglądamy stronę smartfonem z Androidem), a także przejść do wspomnianej zakładki kontaktowej z mapą.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.