Opis realizacji

Dawne ziemie księstwa zatorsko-oświęcimskiego to dla naszej agencji naturalny obszar świadczenia usług, ponieważ to właśnie tutaj swoje siedziby mają dziesiątki zakładów przemysłowych i sieć przedsiębiorstw z nimi kooperujących. Tym razem zawitaliśmy do Oświęcimia, a konkretnie do firmy P.U.H.W. Stalles, która zajmuje się montażem instalacji technologicznych i spawalnictwem. Właściciele zlecili nam wykonanie strony internetowej. Warunki? Prostota i przejrzystość. Jak Klient prosi, tak Proadax działa, wsłuchując się w jego potrzeby.

Od dobrych kilku lat zajmujemy się tworzeniem stron www Oświęcim dla firm z branży przemysłowej, dlatego od razu wiedzieliśmy na co położyć nacisk, aby klienci naszego zleceniodawcy czuli się jak u siebie, podczas przeglądania witryny. Tradycyjnie zastosowaliśmy wizytówkowy szablon WordPress, który wyróżnia się minimalizmem i funkcjonalnością. Strona bazuje na nowoczesnej technologii RWD, dzięki czemu przeglądanie jej contentu na dowolnym urządzeniu mobilnym jest komfortowe. Co więcej, dodaliśmy usprawnienia, tj. „pływające menu” oraz „back to the top button”, które ułatwiają i przyspieszają nawigację po witrynie, podnosząc tym samym jej ergonomię, a także UI/UX. Layout to biel i szarość z akcentami granatu, co dobrze koresponduje z profilem działalności firmy naszego zleceniodawcy oraz nie przytłacza i nie męczy wzroku.

Strona główna została wypełniona fotografią spawacza, natomiast przewijając w dół, oczom ukaże się krótka notka o firmie, a w następnej kolejności skondensowana prezentacja oferty opatrzona fotografiami, co dobrze obrazuje zakres działalności. Podstrona „o firmie” zawiera slajder, w którym umieszczono logotypy firm współpracujących z naszym zleceniodawcą – to element podnoszący zaufanie i wiarygodność wśród potencjalnych usługobiorców. Na stronie wdrożono moduł galerii, w którym przedstawiono zdjęcia z realizacji. Z kolei ich przeglądanie jest możliwe za pomocą opcji pełnego ekranu oraz trybu pokazu slajdów. Menu witryny zawiera zakładkę „praca”, w której zaimplementowano łatwy w obsłudze formularz rekrutacyjny z opcją dodawania dokumentów aplikacyjnych (np. CV). Wykonana strona www Oświęcim w zakładce kontaktowej posiada funkcjonalny formularz kontaktowy oraz integrację z GoogleMaps, co znacznie ułatwia zarówno zlokalizowanie firmy, jak i wyznaczenie trasy dojazdu. Warto dodać, że dane teleadresowe są interaktywne, a więc po kliknięciu w nr telefonu lub adres, można wykonać połączenie (jeśli przeglądamy stronę smartfonem z Androidem), a także przejść do wspomnianej zakładki kontaktowej z mapą.