Stalway

Na potrzeby tej realizacji zawitaliśmy do podkrakowskich Myślenic, a jak wiadomo rejon ten słynie z tradycji rzemiosła ślusarskiego.

Zwłaszcza okolice Świątnik, gdzie lokalni mistrzowie wyrabiali kłódki, zbroje i szable na potrzeby dworu królewskiego. Dobrym przykładem połączenia historii i nowoczesności jest firma naszego klienta – Stalway – która zajmuje się obróbką metali metodą CNC. Z kolei rolą Proadax w tej realizacji było zaprojektowanie strony www Myślenice, logo oraz druk materiałów reklamowych.

Nasi web developerzy tradycyjnie postawili na szablon WordPress z funkcjonalną witryną wizytówkową, która intuicyjnością i przejrzystością przekonuje do siebie zarówno kolejnych klientów agencji, jak i użytkowników. Czytelny layout, logiczny podział na sekcje oraz wdrożenie przydatnych modułów sprawiło, że korzystanie ze strony jest proste – i z poziomu administratora, i z poziomu potencjalnego klienta. Homepage to klasyczny, ręcznie obsługiwany slajder z fotografiami i krótkim przestawieniem wachlarza oferowanych usług. Efekt? Użytkownik poznaje ofertę dwoma kliknięciami. Dzięki zastosowaniu technologii RWD oraz pływającego menu i back to the top button, nawigacja jest szybka i intuicyjna.

Na uwagę zasługują funkcjonalne integracje strony z social media (FB /Insta), co przełoży się na większe zasięgi oraz nawiązanie relacji z klientami oraz promocję świadczonych usług. Warto wspomnieć o możliwości podglądu wykonanych realizacji za sprawą wdrożenia modułu galerii – klienci mogą przeglądać fotografie balustrad, bram, barierek i innych wyrobów, a ponadto użyć opcji full screen oraz udostępnić wybrane zdjęcia na swoich profilach FB/Twitter/Pinterest za pomocą jednego kliknięcia. Co więcej, w ramach zakładki kontaktowej zaimplementowano formularz kontaktowy oraz dodano przydatną integrację z GoogleMaps z możliwością lokalizacji siedziby firmy i wyznaczeniem trasy dojazdu. Zarówno nr tel., jak i adres e-mail są interaktywne – tu również wystarczy jedno kliknięcie, aby nawiązać połączenie (smartfony z Androidem) lub przejść do programu pocztowego. Na potrzeby klienta graphic designerzy zaprojektowali logo Myślenice, które poprawi identyfikację wizualną firmy. W dodatku wykonaliśmy druk materiałów reklamowych Myślenice. A w najbliższej przyszłości strona otrzyma upgrade w postaci sklepu internetowego, co przyciągnie jeszcze więcej klientów.

Referencje

Z wielką przyjemnością polecam firmę PROADAX. To co wyróżnia tą firmę to kompleksowe usługi, indywidualne podejście, doświadczenie i profesjonalizm. Dyspozycyjność, obsługa na wysokim poziomie, dobry kontakt na każdym etapie realizacji projektu to dodatkowy atut tej firmy. Jest to zespół kreatywnych i pomysłowych osób. Zaprojektowana strona jest funkcjonalna a logo profesjonalne. Proadax to firma rzetelna i godna zaufania.

Magdalena Ciszek

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.