Opis realizacji

Na potrzeby tej realizacji zawitaliśmy do podkrakowskich Myślenic, a jak wiadomo rejon ten słynie z tradycji rzemiosła ślusarskiego.

Zwłaszcza okolice Świątnik, gdzie lokalni mistrzowie wyrabiali kłódki, zbroje i szable na potrzeby dworu królewskiego. Dobrym przykładem połączenia historii i nowoczesności jest firma naszego klienta – Stalway – która zajmuje się obróbką metali metodą CNC. Z kolei rolą Proadax w tej realizacji było zaprojektowanie strony www Myślenicelogo oraz druk materiałów reklamowych.

Nasi web developerzy tradycyjnie postawili na szablon WordPress z funkcjonalną witryną wizytówkową, która intuicyjnością i przejrzystością przekonuje do siebie zarówno kolejnych klientów agencji, jak i użytkowników. Czytelny layout, logiczny podział na sekcje oraz wdrożenie przydatnych modułów sprawiło, że korzystanie ze strony jest proste – i z poziomu administratora, i z poziomu potencjalnego klienta. Homepage to klasyczny, ręcznie obsługiwany slajder z fotografiami i krótkim przestawieniem wachlarza oferowanych usług. Efekt? Użytkownik poznaje ofertę dwoma kliknięciami. Dzięki zastosowaniu technologii RWD oraz pływającego menu i back to the top button, nawigacja jest szybka i intuicyjna.

Na uwagę zasługują funkcjonalne integracje strony z social media (FB /Insta), co przełoży się na większe zasięgi oraz nawiązanie relacji z klientami oraz promocję świadczonych usług. Warto wspomnieć o możliwości podglądu wykonanych realizacji za sprawą wdrożenia modułu galerii – klienci mogą przeglądać fotografie balustrad, bram, barierek i innych wyrobów, a ponadto użyć opcji full screen oraz udostępnić wybrane zdjęcia na swoich profilach FB/Twitter/Pinterest za pomocą jednego kliknięcia. Co więcej, w ramach zakładki kontaktowej zaimplementowano formularz kontaktowy oraz dodano przydatną integrację z GoogleMaps z możliwością lokalizacji siedziby firmy i wyznaczeniem trasy dojazdu. Zarówno nr tel., jak i adres e-mail są interaktywne – tu również wystarczy jedno kliknięcie, aby nawiązać połączenie (smartfony z Androidem) lub przejść do programu pocztowego. Na potrzeby klienta graphic designerzy zaprojektowali logo Myślenice, które poprawi identyfikację wizualną firmy. W dodatku wykonaliśmy druk materiałów reklamowych Myślenice. A w najbliższej przyszłości strona otrzyma upgrade w postaci sklepu internetowego, co przyciągnie jeszcze więcej klientów.