Stolarstwo Kościelnik

Stolarstwo Kościelnik to strona, obok której nie da się przejść obojętnie. Dołożyliśmy wszelkich starań, by oddać niesamowity charakter firmy, która kontynuuje pełną pasji misję starszego pokolenia.

Charakterystyczny dla tej realizacji jest full-width design. Nie ma znaczenia, czy strona jest oglądana na małym ekranie smartfona, czy pięćdziesięciocalowej plazmie. W obu przypadkach zostanie dostosowana w taki sposób, by wypełnić całą przestrzeń od lewej do prawej, nie zostawiając ani centymetra wolnej przestrzeni. Tworzy to przyjemny dla oka efekt ładu i elegancji. Przygotowane specjalnie na potrzeby zaprezentowania oferty ikony podkreślają minimalistyczny charakter wizytówki.

 

Jako, że firma śmiało wypływa na rynki zagraniczne, przygotowaliśmy wersję anglo- i niemieckojęzyczną. Klienci spoza Polski na pewno z uznaniem popatrzą na nowoczesne animacje i galerię, na podstawie których szybko mogą dostrzec wysoką jakość świadczonych usług.

Referencje

Bardzo polecam, profesjonalizm i rzetelność. Osobiście jestem bardzo zadowolony z współpracy.

 

Mariusz Kościelnik

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.