Stolarstwo Kościelnik

>>Stolarstwo Kościelnik
Stolarstwo Kościelnik 2017-09-26T10:32:18+00:00

Opis realizacji

Stolarstwo Kościelnik to strona, obok której nie da się przejść obojętnie. Dołożyliśmy wszelkich starań, by oddać niesamowity charakter firmy, która kontynuuje pełną pasji misję starszego pokolenia.

Charakterystyczny dla tej realizacji jest full-width design. Nie ma znaczenia, czy strona jest oglądana na małym ekranie smartfona, czy pięćdziesięciocalowej plazmie. W obu przypadkach zostanie dostosowana w taki sposób, by wypełnić całą przestrzeń od lewej do prawej, nie zostawiając ani centymetra wolnej przestrzeni. Tworzy to przyjemny dla oka efekt ładu i elegancji. Przygotowane specjalnie na potrzeby zaprezentowania oferty ikony podkreślają minimalistyczny charakter wizytówki.

Jako, że firma śmiało wypływa na rynki zagraniczne, przygotowaliśmy wersję anglo- i niemieckojęzyczną. Klienci spoza Polski na pewno z uznaniem popatrzą na nowoczesne animacje i galerię, na podstawie których szybko mogą dostrzec wysoką jakość świadczonych usług.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.