Stolarstwo Mazgaj

O tym, że pogranicze śląsko-małopolskie jest bardzo tradycyjnym zagłębiem rzemieślniczym nikogo przekonywać nie trzeba. To swoisty ekosystem, pełen zakładów produkcyjnych, małych warsztatów oraz kameralnych pracowni, które swoją historią zawstydziłyby niejednego giganta.

Jakiś czas temu mieliśmy okazję poznać pana Michała, właściciela zakładu stolarskiego w Andrychowie, dla którego wykonaliśmy stronę wizytówkową. Jednak technologia i trendy się zmieniają, a witryna zaczęła trącić myszką. Dlatego ekipa Proadax wykonała kompleksowe odświeżenie strony Andrychów stolarstwomazgaj.pl, by przyciągnąć kolejnych klientów na usługi stolarskie.

Prosta strona wizytówkowa Andrychów to bardzo dobry sposób, żeby odejść od utartych form i schematów na rzecz treści, czyli unikalnej prezentacji stolarskiego kunsztu. W tej realizacji skupiliśmy się na zmianie szaty graficznej, która teraz wyróżnia się przyjemnym dla oka designem w postaci eleganckiego minimalizmu. Z kolei aktualizacja deweloperska poprawiła funkcjonalność strony oraz przyspieszyła jej działanie, a to przełożyło się na lepszy UX/UI. Natomiast prace copywriterskie w kreatywny i zachęcający sposób prezentują informacje o historii i profilu działalności firmy.

Ciekawym zabiegiem na stronie głównej było dodanie poglądowego materiału wideo, który pokazuje pracę stolarza. Dzięki temu witryna stała się dynamiczna, a jej wizerunek profesjonalny. Ponadto zastosowaliśmy standard Responsive Web Design – to sprawia, że zawartość strony wyświetla się na dowolnym ekranie czy urządzeniu mobilnym. Przewijając witrynę zobaczymy wydzielone sekcje, kolejno intrygującą zajawkę „o firmie”, nowy i bardziej intuicyjny formularz kontaktowy z Mapami Google oraz fotografie wykonanych realizacji.

Każdy klient, który uruchomi witrynę znajdzie w niej wszystko to, czego szuka, czyli łatwą nawigację, płynne działanie, wysokiej jakości duże zdjęcia z realizacjami, szczegółowe wyjaśnienia poszczególnych usług oraz dobrze widoczny panel kontaktowy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.