Opis realizacji

O tym, że pogranicze śląsko-małopolskie jest bardzo tradycyjnym zagłębiem rzemieślniczym nikogo przekonywać nie trzeba. To swoisty ekosystem, pełen zakładów produkcyjnych, małych warsztatów oraz kameralnych pracowni, które swoją historią zawstydziłyby niejednego giganta. Jakiś czas temu mieliśmy okazję poznać pana Michała, właściciela zakładu stolarskiego w Andrychowie, dla którego wykonaliśmy stronę wizytówkową. Jednak technologia i trendy się zmieniają, a witryna zaczęła trącić myszką. Dlatego ekipa Proadax wykonała kompleksowe odświeżenie strony Andrychów stolarstwomazgaj.pl, by przyciągnąć kolejnych klientów na usługi stolarskie.

Prosta strona wizytówkowa Andrychów to bardzo dobry sposób, żeby odejść od utartych form i schematów na rzecz treści, czyli unikalnej prezentacji stolarskiego kunsztu. W tej realizacji skupiliśmy się na zmianie szaty graficznej, która teraz wyróżnia się przyjemnym dla oka designem w postaci eleganckiego minimalizmu. Z kolei aktualizacja deweloperska poprawiła funkcjonalność strony oraz przyspieszyła jej działanie, a to przełożyło się na lepszy UX/UI. Natomiast prace copywriterskie w kreatywny i zachęcający sposób prezentują informacje o historii i profilu działalności firmy.

Ciekawym zabiegiem na stronie głównej było dodanie poglądowego materiału wideo, który pokazuje pracę stolarza. Dzięki temu witryna stała się dynamiczna, a jej wizerunek profesjonalny. Ponadto zastosowaliśmy standard Responsive Web Design – to sprawia, że zawartość strony wyświetla się na dowolnym ekranie czy urządzeniu mobilnym. Przewijając witrynę zobaczymy wydzielone sekcje, kolejno intrygującą zajawkę „o firmie”, nowy i bardziej intuicyjny formularz kontaktowy z Mapami Google oraz fotografie wykonanych realizacji. Każdy klient, który uruchomi witrynę znajdzie w niej wszystko to, czego szuka, czyli łatwą nawigację, płynne działanie, wysokiej jakości duże zdjęcia z realizacjami, szczegółowe wyjaśnienia poszczególnych usług oraz dobrze widoczny panel kontaktowy.

Otrzymane referencje