Opis realizacji

Stolarstwo Mazgaj to kolejna strona firmowa wykonana dla lokalnego przedsiębiorcy, który postanowił zwiększyć sprzedaż dzięki pozyskiwaniu klientów z nowego kanału, jakim jest internet. To nie pierwszy raz, gdy przyszło nam zbudować nie tylko stronę www, ale również całą identyfikację wizualną. Klient jest bardzo zadowolony z logotypu, który trafnie odzwierciedla dwie najważniejsze cechy jego działalności: precyzję i korzystanie z naturalnych materiałów.

Od strony technicznej mamy tu do czynienia z klasyczną wizytówką prezentującą informacje o firmie oraz podstawową ofertę. Choć opisy usług w tej branży zwykle mocno się powielają, zdołaliśmy stworzyć oryginalną prezentację dzięki wprowadzeniu dużej ilości zdjęć, które uprzednio wyretuszowaliśmy, by nadawały się do publikacji w sieci. Ogólną prezencję poprawia pokaz slajdów z animowanymi grafikami oraz interaktywna karuzela pokazująca wybrane realizacje.

Jest to konkretna, rzeczowa strona, która ma szybko przekazać najważniejsze informacje. Odwiedzający od razu wie, z jaką firmą ma do czynienia, a znajdujący się w górnej części wysuwany przycisk zachęca do nawiązania kontaktu telefonicznego lub elektronicznego.