Opis realizacji

Podstawową zasadą podczas tworzenia strony internetowej jest zbudowanie jej nie tylko w zgodzie z aktualnymi trendami, ale przede wszystkim dostosowanie jej funkcjonalności do oczekiwań Użytkowników. Realizacja projektu dla Cargo Nova, polskiej firmy zajmującej się transportem chemii płynnej stanowiła wyzwanie, któremu – mamy nadzieję – udało nam się sprostać.

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie serwisu, który będzie dostosowany do oczekiwań Użytkowników. Postawienie na responsywny design pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony na urządzeniach mobilnych.

Jasny, czytelny układ menu, nowoczesny oraz dynamiczny layout, a także atrakcyjna szata graficzna to w naszym mniemaniu podstawowe elementy pozwalające Użytkownikom wyszukać interesujące ich informacje dotyczące działalności firmy.

W związku z tym, że nasz Klient jest związany z branżą transportową, nie mogliśmy nie wyeksponować tego faktu już z poziomu strony głównej, na której zamieściliśmy video w tle, które dodaje serwisowi pożądanej dynamiki.

Dodatkowym zadaniem postawionym przed nami w trakcie realizacji projektu było stworzenie dostępności strony w różnych językach. Rozbudowany moduł wielojęzyczności umożliwia Użytkownikom zapoznanie się z ofertą firmy w wielu językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz włoskim. Jednocześnie nadal pozostawia możliwość rozbudowy o kolejne języki.

strony internetowe bieruń