Supiko to złożony projekt dla międzynarodowej marki, dla której mieliśmy przyjemność przygotować zestaw niezbędnych narzędzi do budowania wizerunku w internecie. Platforma jest przygotowana do obsługiwania ruchu anglojęzycznego oraz polskojęzycznego.

Zaczęliśmy od opracowania identyfikacji wizualnej, czyli wyborze schematu kolorów, który będzie przewijał się w logotypie i materiałach graficznych związanych z firmą. Na tej podstawie opracowaliśmy projekt strony internetowej, której nie sposób nie zapamiętać – każdy, kto chociaż raz ją odwiedził, będzie kojarzył markę Supiko z odcieniem ciemnego błękitu.

Strona przemawia głównie za sprawą grafiki. Poświęciliśmy wiele godzin na zaawansowany retusz zdjęć wraz z przygotowaniem modeli trójwymiarowych. Nasz trud nie poszedł jednak na marne, bo udoskonalone grafiki to pierwsze, co ukazuje się odwiedzającemu za sprawą dynamicznego slajdera zajmującego cały ekran. Scrollując dalej, internauta od razu trafia do sekcji, w której przedstawione zostało portfolio.

Ciekawym rozwiązaniem jest nietuzinkowa integracja z social media, którą można zobaczyć w zakładce Diary. Jest to automatycznie generowana sekcja, która zaciąga ostatnie wpisy z różnych platform społecznościowych firmy wraz z możliwością filtrowania wyników. To ukłon w stronę użytkowników mobilnych, jak zresztą całe kodowanie zgodnie z techniką RWD, dzięki któremu witryna automatycznie dostosowuje się do rozmiaru okna urządzenia, zapewniając komfortowe przeglądanie i dostęp do wszystkich funkcji.

Referencje

Już dłużej współpracuje z agencją Proadax i współpraca jest znakomita. Firma jest bardzo rzetelna, wszystkie projekty wykonuje na czas i nawet przed skończeniem terminu. Po ukończeniu terminu Pan Adam służy dalszą pomocą i nowymi pomysłami , które sprawiają, że dany projekt staje się atrakcyjniejszy. Zdecydowanie polecam.

 

Ivan Hasko

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.