Supiko 2017-03-22T11:18:00+00:00

Opis realizacji

Supiko to złożony projekt dla międzynarodowej marki, dla której mieliśmy przyjemność przygotować zestaw niezbędnych narzędzi do budowania wizerunku w internecie. Platforma jest przygotowana do obsługiwania ruchu anglojęzycznego oraz polskojęzycznego.

Zaczęliśmy od opracowania identyfikacji wizualnej, czyli wyborze schematu kolorów, który będzie przewijał się w logotypie i materiałach graficznych związanych z firmą. Na tej podstawie opracowaliśmy projekt strony internetowej, której nie sposób nie zapamiętać – każdy, kto chociaż raz ją odwiedził, będzie kojarzył markę Supiko z odcieniem ciemnego błękitu.

Strona przemawia głównie za sprawą grafiki. Poświęciliśmy wiele godzin na zaawansowany retusz zdjęć wraz z przygotowaniem modeli trójwymiarowych. Nasz trud nie poszedł jednak na marne, bo udoskonalone grafiki to pierwsze, co ukazuje się odwiedzającemu za sprawą dynamicznego slajdera zajmującego cały ekran. Scrollując dalej, internauta od razu trafia do sekcji, w której przedstawione zostało portfolio.

Ciekawym rozwiązaniem jest nietuzinkowa integracja z social media, którą można zobaczyć w zakładce Diary. Jest to automatycznie generowana sekcja, która zaciąga ostatnie wpisy z różnych platform społecznościowych firmy wraz z możliwością filtrowania wyników. To ukłon w stronę użytkowników mobilnych, jak zresztą całe kodowanie zgodnie z techniką RWD, dzięki któremu witryna automatycznie dostosowuje się do rozmiaru okna urządzenia, zapewniając komfortowe przeglądanie i dostęp do wszystkich funkcji.

Otrzymane referencje

Ivan Hasko

By Ivan Hasko, supiko.com

Już dłużej współpracuje z agencją Proadax i współpraca jest znakomita. Firma jest bardzo rzetelna, wszystkie projekty wykonuje na czas i nawet przed skończeniem terminu. Po ukończeniu terminu Pan Adam służy dalszą pomocą i nowymi pomysłami , które sprawiają, że dany projekt staje się atrakcyjniejszy. Zdecydowanie polecam.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.